Aa
پنجشنبه 2 بهمن 1399
En Fa
تاریخ : شنبه 8 آذر 1399
کد 120943

حضور شهردار پاکدشت در آئین تجلیل از فرماندهان پیشکسوت بسیج مدافعان سلامت و کادر درمان

تاجیک در مراسمی که به مناسبت تجلیل از فرماندهان پیشکسوت بسیج مدافعان سلامت و کادر درمان در مصلی امام خمینی(ره) برگزار گردید شرکت کرد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری ی شهر پاکدشت، آئین تجلیل از فرماندهان پیشکسوت بسیج مدافعان سلامت و کادر درمان ،با حضور محسن تاجیک شهردار پاکدشت، مسعود تاجیک عضو شورای شهر ،مسئولین شهرستانی و پیشکسوتان حوزه بسیج مدافعان سلامت و کادر درمان  و سایر مسولین شهرستانی در مصلی امام خمینی(ره)برگزار گردید.

تاجیک با توجه به فرا رسیدن هفته بسیج گفت : بی شک ملت شریف ایران اسلامی همواره قدردان خدمات بسیج بوده و هیچ گاه نقش این نیروی پُرصلابت را در حفظ تمامیت ارضی و دفاع از مرزهای میهن اسلامی در دوران هشت سال دفاع مقدس و در ادامه آن خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان از یاد نخواهند برد.

  تاجیک  با بیان اینکه، همانطور که رهبر معظم انقلاب مدظله العالی درباره مدافعان سلامت فرمودند: امروز سربازانی در خط مقدم جنگ با دشمنی بنام کرونا هستند که با ایثار و فداکاری خود بار دیگر یاد و خاطره دوران دفاع مقدس و رشادت های مردم ایران را به تصویر کشیدند تٱکید کرد: با این اوصاف به راستی که زحمت و تلاش کادر درمان در راستای بهبود بیماران کرونایی قابل ستایش و تقدیر است.

  • نوشته شده
  • در شنبه 8 آذر 1399
  • ساعت 08
  • توسط شهرداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 32