Aa
پنجشنبه 2 بهمن 1399
En Fa
تاریخ : سه شنبه 4 آذر 1399
کد 120755

با نصب نرم افزار "برق من" خدمات برق پایتخت در دستان شماست

مشترکان و شهروندان تهرانی با نصب نرم افزار"برق من" از مراجعه به ادارات و مناطق برق، بی نیاز خواهند شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ؛ به دنبال راه اندازی سامانه یکپارچه ارائه خدمات غیرحضوری برق در کشور از طریق نرم افزار" برق من" از این پس شهروندان تهرانی نیز قادر خواهند بود بدون مراجعه به ادارات و مناطق برق در پایتخت، تمامی خدمات مورد نیاز خود در حوزه برق را با نصب این نرم افزار به صورت غیرحضوری دریافت کنند.

بر اساس این گزارش؛ نمایش اطلاعات و وضعیت آخرین قبض صادره و امکان پرداخت در لحظه، نمایش سوابق و جزئیات مصرف و پرداخت، ثبت ارقام کنتور توسط مشترک، نمایش ماشین حساب تعرفه برای مدیریت مصرف، امکان ثبت درخواست انشعاب جدید و قابلیت پیگیری و پرداخت هزینه انشعاب، ثبت درخواست های تفکیک و ادغام، تغییرنام و مکان، جمع آوری و وصل انشعاب و همچنین ثبت درخواست آزمایش کنتور از جمله ویژگی های این نرم افزار کاربردی است.

هموطنان تهرانی و مشترکان شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ می توانند نرم افزار"برق من" را  با مراجعه به درگاه های اینترنتی www.tbtb.ir  و www.saapa.ir دریافت و نصب کنند.

شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ از مشترکان خود و شهروندان تهرانی درخواست دارد به منظور بهره مندی از شایسته ترین خدمات مطابق با فناوری روز و همچنین جلوگیری از انتشار بیماری کرونا، از هرگونه مراجعه حضوری به مناطق برق، خودداری کنند.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 4 آذر 1399
  • ساعت 12
  • توسط محمدعلی منصوری
  • تعداد بازدید 86