Aa
پنجشنبه 2 بهمن 1399
En Fa
تاریخ : دوشنبه 3 آذر 1399
کد 120687

تقدیر مدیرکل کمیته امداد استان تهران از خیّر تهرانی

مدیرکل کمیته امداد استان تهران از یکی از خیّران تهرانی که بیش از هشت سال است با این نهاد در خدمت رسانی به جامعه هدف تحت حمایت کمیته امدادهمکاری دارد تقدیر و تجلیل کرد.
به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد استان تهران،سید ابوالفضل پرپنچی، مدیرکل کمیته امداد استان تهران ضمن تقدیر از حامیان و خیّرانی که با این نهاد همکاری دارند،گفت: کمک های حامیان و خیّران تأثیر بسزایی در توانمندسازی خانواده های تحت حمایت این نهاد دارد.
وی به همراه رئیس کمیته امداد شهرستان ورامین به منظور ارج نهادن به خدمات شایسته و ارزشمند یکی از خیّرانی که بیشاز هشت سال از عمر خود را صرف خدمت رسانی به مردم نیازمند برای کاهش فقر و توانمندسازی مددجویان تحت حمایت این نهاد ، نموده است ،تجلیل کرد.
پرپنچی مدیرکل کمیته امداد استان تهران با اهدای لوح سپاس از این خیّر تقدیر و تجلیل کرد.
سلیمان آقایی رنجبر،رئیس کمیته امداد شهرستان ورامین با بیان اینکه این خیّر در بخش های مختلف حمایتی با کمیته امداد شهرستان ورامین همکاری دارد،گفت: این خیر در بخش های مختلف از جمله کمک معیشتی، حوادث غیرمترقبه، تأمین ودیعه مسکن،پرداخت اقساط و ... با این نهاد در شهرستان ورامین همکاری دارد.
وی افزود: این حامی نیازمندان از سال 98 تاکنون بیش از 222 میلیون تومان برای خدمت رسانی به جامعه هدف تحت حمایت این نهاد در شهرستان ورامین کمک کرده است.
انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 3 آذر 1399
  • ساعت 04
  • توسط کمیته امداد استان تهران
  • تعداد بازدید 73