Aa
يکشنبه 23 خرداد 1400
En Fa
تاریخ : شنبه 1 آذر 1399
کد 120532

چهل و سومین جلسه کمیته خدمات زیرساخت ستاد بازآفرینی پایدار کلانشهر تهران برگزار شد

چهل و سومین جلسه کمیته خدمات زیر ساخت ستاد بازآفرینی پایدار کلان شهر تهران با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، عبدالرضا چراغعلی در چهل و سومین جلسه کمیته خدمات زیرساخت ستاد بازآفرینی پایدار کلانشهر تهران با اشاره به اینکه باید بازدیدهای میدانی در برنامه های این جلسات گنجانده شود اظهار داشت: در این بازدیدها چنانچه مشکلاتی در اجرا باشد، می توان آنها را احصا و در همان محل مورد پیگیری قرار داد.
 
وی افزود: مقرر شود تا بتوانیم یکی از این جلسات را نیز با حضور استاندار برگزار کنیم تا موارد و مشکلات در حضور ایشان مطرح شود.
 
در این جلسه عملکرد دستگاه ها، مصوبات و نحوه اقدام آنها نسبت به مصوبات مورد بررسی قرار گرفت؛ همچنین شرکت آب و فاضلاب، مخابرات و برق منطقه ای در این جلسه اقدامات انجام پذیرفته و عملکرد خود را ارائه دادند.
 
در پایان نیز مقرر شد، تا جلسات هر دو هفته یک بار با رعایت تمامی نکات و پروتکل های بهداشتی تشکیل شود و دستگاه های مرتبط نیز باید برنامه ها و عملکرد خود را به همراه جدول زمانبندی شده اراده دهند تا در جلسات بعدی مطرح شده و مصوبات اجرایی شوند.
 
انتهای پیام/
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 1 آذر 1399
  • ساعت 09
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 230