Aa
شنبه 8 آذر 1399
En Fa
تاریخ : پنجشنبه 29 آبان 1399
کد 120531

چراغعلی: تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام اولویت استان تهران است

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران با اشاره به اینکه تکمیل پروژه‌های نیمه تمام استان تهران به 9 هزار میلیارد تومان بودجه نیاز دارد گفت: تکمیل پروژه‌های نیکه تمام تا پایان دولت تدبیر و امید اولویت استان تهران است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، عبدالرضا چراغعلی در حاشیه بازدید از طرح‌های عمرانی در حال اجرای شهرستان ورامین اظهار داشت داشت : تکمیل پروژه‌های نیمه تمام استان تهران به 9 هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد ولی با توجه به لزوم بهره برداری از این پروژه‌ها و با فازبندی طرح‌های موجود، تکمیل این طرح‌ها در دستور کار استان قرار گرفته است.
 
وی افزود: با اولویت بندی طرح‌های نیمه تمام استان تهران و با توجه به تأکیدات استاندار تهران، بخش قابل توجهی از این طرح‌ها تا پایان فعالیت دولت تدبیر و امید به بهره برداری رسیده و در اختیار مردم قرار می‌گیرد.
 
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران با اشاره به بازدید صورت گرفته از طرح‌های عمرانی شهرستان ورامین عنوان کرد: در جریان این بازدید که با حضور مدیران ستادی معاونت عمرانی استانداری صورت گرفت، از طرح‌های شاخص و تأثیرگذار شهری، روستایی و برون شهری نظیر کمربندی‌ها بازدید و تلاش می‌شود تا با کمک اعتبارات استانی، روند اجرای این طرح‌ها تسریع شود.
 
چراغعلی با اشاره به مشارکت سپاه پاسداران و بنیاد مسکن در نوسازی بافت فرسوده روستایی گفت: در حال حاضر سپاه پاسداران با مشارکت بنیاد مسکن در روستای ظهیرآباد ورامین اقدام به نوسازی و احداث منازل روستایی با اختصاص اعتبارات بلاعوض و ارزان قیمت کرده که این امر نقش به سزایی در کاهش تلفات ناشی از حوادث غیر مترقبه از جمله زلزله دارد.
 
وی تأکید کرد: تمامی مدیران استانی و شهرستان با تمام تلاش به دنبال خدمت به مردم هستند تا بسیاری از طرح‌های در دست اجرا را تا دهه فجر امسال به بهره‌برداری برسانند، در این راستا اجرای خط چهارم قطار حومه‌ای تهران- ورامین- پیشوا در حوزه شهرستان ورامین با مشکلاتی همراه بود که با همراهی مدیریت شهری و شورای اسلامی ورامین این مشکل نیز برطرف و اجرای این طرح با سرعت عملیاتی می‌شود.
 
انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 29 آبان 1399
  • ساعت 09
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 54