Aa
يکشنبه 23 خرداد 1400
En Fa
تاریخ : شنبه 1 آذر 1399
کد 120529

جهانشاهی: مداخلات به هنگام در راستای حفظ حقوق بیت المال اولویت اداره کل حراست استانداری است

مدیرکل حراست استانداری تهران با اشاره به رویکرد جدید حراست گفت: مداخلات به هنگام در راستای حفظ حقوق بیت المال اولویت اداره کل حراست استانداری است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، شاهرخ جهانشاهی در آیین تکریم و معارفه مدیرکل حراست استانداری تهران اظهار داشت: امیدواریم با تعامل سازنده و پایدار با کارکنان مجموعه استانداری تهران و سایر نهادها اقدامات تاثیرگذار در مجموعه حراست استانداری تهران را پیگیری کنیم.
 
وی ادامه داد: رویکرد جدید اداره کل حراست مبتنی بر ارتقای سطح  تاب آوری شهروندان و اعتمادسازی در میان مردم از طریق مداخلات به هنگام در حفظ حقوق بیت المال است.
 
مدیرکل حراست استانداری تهران عنوان کرد: توجه به رضایتمندی و افزایش میزان اعتماد مردم دو مولفه اساسی و در راس فعالیت های اداره کل حراست استانداری تهران است، ضمن اینکه شفاف سازی در اقدامات و عملکرد دستگاه ها به ویژه در شهرداری ها برای ما از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
 
جهانشاهی با اشاره به اینکه امروز حراست ها در مسئولیت سازی و تصمیم سازی های مدیران نقشی حساس دارند خاطرنشان کرد: حراست در کنار سایر فعالیت ها هوشمندانه و آینده نگرانه وظیفه افزایش تاب آوری شهروندان را برعهده دارد.
 
انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در شنبه 1 آذر 1399
  • ساعت 06
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 337