Aa
شنبه 8 آذر 1399
En Fa
تاریخ : شنبه 1 آذر 1399
کد 120485

دپوی 300 تن نمک برای مقابله با لغزندگی معابر در فصل سرما / آمادگی شهرداری فیروزکوه برای بارش برف و باران

با توجه به بارش برف و باران و در پیش بودن فصل سرما، دبیر ستاد مدیریت بحران شهر فیروزکوه از آمادگی عوامل و ماشین آلات تخصصی برای رفع لغزندگی و بازگشایی معابر سطح شهر فیروزکوه در صورت لزوم خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فیروزکوه، حسین شجاع در این باره گفت: با توجه به بارش برف و باران و در پیش بودن فصل سرما و تأکیدات شهردار محترم فیروزکوه در خصوص  نحوه اقدام در زمان بارش ها، واحد خدمات شهری شهرداری با تجهیزات کامل و نیروی انسانی مستقر، آماده مقابله با آبگرفتگی های احتمالی، انجام برف روبی و رفع لغزندگی در سطح معابر فیروزکوه است.

معاون خدمات شهری شهرداری فیروزکوه تصریح کرد: عوامل اجرایی و نیروهای کارگری خدمات شهری در زمان بحران به صورت شبانه روزی فعال و شیفت بندی شده و نزدیک به 30 نفر به هنگام بارش در سطح شهر به ارائه خدمات خواهند پرداخت.

ایشان با اشاره به دپوی 300 تن نمک در انبارهای شهرداری اظهار داشت: ماشین آلات برفروبی شهرداری شامل یک دستگاه مکانیزه نمکپاش، یک لودر، یک گریدر، یک بابکت، سه کامیون، یک دستگاه بیل بکهو، سه نیسان و دو خاور کمپرسی، در خدمات شهری مستقر و آماده استفاده در شرایط برفی هستند.

شجاع تشریح کرد: اکیپ های اجرایی، ابتدا در معابر و میدان های پر رفت و آمد با در نظر گرفتن اولویت به برفروبی و نمک پاشی اقدام نموده و سپس در سایر معابر فرعی سطح شهر به ارائه خدمات خواهند پرداخت.

وی افزود: از شهروندان خواستاریم ضمن حفظ صبوری، در صورت مشاهده آبگرفتگی و سد معبر با شماره 02176442898 خدمات شهری شهرداری فیروزکوه تماس گرفته تا نزدیکترین اکیپ در حال فعالیت در محدوده حاضر و نسبت به رفع مشکل اقدام کند.


  • نوشته شده
  • در شنبه 1 آذر 1399
  • ساعت 12
  • توسط شهرداری فیروزکوه - استان تهران
  • تعداد بازدید 26