Aa
يکشنبه 23 خرداد 1400
En Fa
تاریخ : شنبه 1 آذر 1399
کد 120483

با حضور معاون عمرانی استانداری تهران دو پروژه عمرانی بوستان بانوان و زیرگذر جنوبی بزرگراه تهران ساوه به شاهدشهر افتتاح شد

آیین افتتاح و بهره برداری از دو پروژه عمرانی در شاهدشهر.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری شاهدشهر؛ درادامه بازدید یکروزه چراغعلی معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران از پروژه های در حال احداث شهرستان شهریار صورت پذیرفت.

آیین بهره برداری از بوستان بانوان (حضرت خدیجه سلام الله علیه) و زیرگذر جنوبی بزرگراه تهران ساوه - شاهدشهر با حضور عبدالرضا چراغعلی سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران و هیئت همراه ، طاهری فرماندار شهرستان شهریار و معاونین ، خانواده معزز شهدا ، رئیس و اعضای شورای اسلامی شاهدشهر ، سلمانی شهردار بهمراه معاونین ، روحانیت معظم و جمعی از شهروندان برگزار شد.

در همین راستا مهندس سلمانی افزود: کارهای خوبی انجام شده به خصوص دسترسی ضلع جنوب اتوبان تهران ساوه - شاهدشهر در احداث این زیرگذر حدود 5000 مترمربع زیرسازی صورت گرفته، به طول 500 متر جدولگذاری شده و دو چاه جذبی برای هدایت آبهای سطحی احداث شده است. اقداماتی که در جدول گذاری و زیرسازی و روشنایی ها در این مسیر انجام شده است، می تواند شاهدشهر را از بن بست خارج نماید. علاوه بر آن در کاهش مصرف سوخت و اتلاف زمان، کوتاه شدن مسافت و همچنین دسترسی راحت تر به شهروندان کمک بسزایی کرده است.

سلمانی در ادامه اشاره ای هم به بهره برداری از پارک بانوان داشت و گفت: بوستان بانوان شاهدشهر که به نام حضرت خدیجه (س) نیز مزین شده است با اعتباری بالغ بر13 میلیارد ریال در شهریور سال گذشته آغاز و خوشبختانه با جدیتی که از سوی همکاران در مجموعه صورت گرفت، در آبان 99 افتتاح شد تا بانوان بزرگوار شهر بتوانند از فضا و امکانات تعبیه شده در این محیط بهره مند گردند.
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 1 آذر 1399
  • ساعت 11
  • توسط شهرداری شاهدشهر
  • تعداد بازدید 227