Aa
شنبه 8 آذر 1399
En Fa
تاریخ : شنبه 1 آذر 1399
کد 120460

اعمال تخفیف ویژه در پرداخت عوارض شهرداری فیروزکوه به مناسبت هفته بسیج

شهردار فیروزکوه ضمن تقدیر از زحمات بسیجیان فیروزکوه در خدمت رسانی به مردم در عرصه های مختلف از اعمال تخفیف ویژه در پرداخت عوارض شهرداری فیروزکوه به مناسبت هفته بسیج خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فیروزکوه، جعفر پرج با اعلام این خبر گفت: بسیج در عرصه های مختلف جهت خدمت رسانی به مردم فیروزکوه، حضور فعال داشته و از اولین روزهای شیوع ویروس کرونا همگام با سازمان های خدمات رسان با فعالیت های جهادی گروه های مردمی به مقابله با این ویروس پرداخت و در شرایط سخت اقتصادی کشور، بسیج در کنار سایر دستگاه‌های حمایتی، در خط مقدم کمک به اقشار آسیب پذیر این شهر با اجرای رزمایش کمک های مؤمنانه حضور فعالانه داشت.

وی افزود: تخفیف ویژه در پرداخت عوارض، بازدید از محلات سطح شهر و بررسی مسائل و مشکلات، فضاسازی محیط شهری و اداری با هدف گرامیداشت هفته بسیج، نشر محتوا با موضوع بسیج در بستر فضای مجازی به عنوان عمده برنامه‌های شهرداری فیروزکوه در هفته بسیج سال جاری است.

شهردار فیروزکوه در پایان اظهار داشت: امیدواریم بتوانیم با اهتمام و تلاش مضاعف در خصوص اجرایی نمودن هر چه بهتر برنامه‌های گرامیداشت هفته بسیج همراه با ستاد شهرستانی، در حفظ و پاسداری از ارزش‌های سترگ انقلاب اسلامی قدم کوچکی برداریم.

  • نوشته شده
  • در شنبه 1 آذر 1399
  • ساعت 10
  • توسط شهرداری فیروزکوه - استان تهران
  • تعداد بازدید 23