Aa
يکشنبه 23 خرداد 1400
En Fa
تاریخ : جمعه 30 آبان 1399
کد 120405

جلسه هماهنگی اجرای خط چهارم قطار حومه ای در فرمانداری ورامین برگزار شد

با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران، مدیرکل راه آهن استان تهران و فرماندار و مسوولان شهرستان ورامین، جلسه هماهنگی اجرای خط چهارم قطار حومه ای در فرمانداری ورامین برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین، در این جلسه مدیرکل راه آهن استان تهران گفت: بهره‌برداری از خطوط ۳ و ۴ قطار حومه‌ای جنوب شرق تهران از اهمیت ویژه‌ای برای مردم شهرستان‌های قرچک، ورامین و پیشوا برخوردار است و مسافران می‌‎توانند با استفاده از این قطار، به متروی جوانمرد قصاب تهران دسترسی پیدا کنند.
علی کاظمی منش افزود: با اجرای ایستگاه بارانداز در شهرستان ورامین، مسافران قطار مشهد و شمال نیز می‌توانند به جای ایستگاه راه‎‌آهن تهران، به ایستگاه جوانمرد منتقل شوند و از آن جا به شبکه ریلی متروی تهران دسترسی پیدا کنند.
وی با اشاره به این که برای اجرای این پروژه ۲۳۰ میلیارد تومان اعتبار هزینه شده افزود: با رفع دو مشکل اجرای خط چهارم در شهرستان ورامین، دهه فجر امسال شاهد بهره برداری کامل از این قطار حومه‌ای خواهیم بود.
کاظمی منش تصریح کرد: در حوزه شهرستان ورامین و به منظور اجرای ایستگاه، نیاز است تا بخشی از دیوار حائل جابجا شود که با همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین و مساعدت فرمانداری شهرستان این مشکل نیز برطرف و عملیات اجرای آن با در نظر گرفتن نقطه نظرات مدیریت شهری و با تعامل مناسب به شورای شهر ورامین آغاز می‌شود.
وی گفت: اجرای زیرگذر عابر پیاده در تقاطع موسوم به طالقانی ورامین دیگر مشکل اجرای خط چهارم است که به ساکنین این منطقه و مسوولان شهرستان ورامین قول می‌دهیم که ظرف ۲۴ ساعت، این عملیات نیز اجرا و خط چهارم در این نقطه نصب شود.
مدیرکل راه‌آهن استان تهران تأکید کرد: این دو خط مختص شهرستان‌های ورامین، پیشوا و قرچک است و مسافران با استفاده از قطارهای این مسیر، به متروی تهران منتقل می‌شوند.
  • نوشته شده
  • در جمعه 30 آبان 1399
  • ساعت 05
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 181
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری ورامین