Aa
شنبه 8 آذر 1399
En Fa
تاریخ : سه شنبه 27 آبان 1399
کد 120209

ملاقات مردمی مدیرکل کمیته امداد استان تهران در رودهن/ پویش «ایران مهربان» در استان تهران اجرا می شود

ملاقات مردمی مدیرکل کمیته امداد استان تهران پیش از ظهر امروز به منظور رسیدگی به مشکلات جامعه هدف تحت حمایت در اداره کمیته امداد رودهن برگزار شد.
به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد، سیدابوالفضل پرپنچی، مدیرکل کمیته امداد استان تهران در بیستمین سفر خود به شهرستان های استان تهران در قالب طرح تکریم ارباب رجوع،امروز سه شنبه ۲۷ آبان ماه در اداره کمیته امداد رودهن با متقاضیان دیدار،گفت و گو و برای رفع مشکلات آنها دستورات لازم را صادر کرد.
وی در ادامه این سفر یک روزه با حجت الاسلام والمسلمین سید محمد حسینی، امام جمعه جدید و حمیدرضا ذوالفقاری بخشدار رودهن  به صورت جداگانه  دیدار و گفت و گو کرد.
 پرپنچی در این دیدارها با اشاره به فعالیت های این نهاد از اجرای پویش « ایران مهربان » در قالب طرح هرکارمند، حامی یک فرزند معنوی خبر داد و گفت: پویش «ایران مهربان» فرصتی برای کمک به فرزندان ایتام و محسنین استان در جهت کاهش مشکلات اقتصادی آن‌ها است.
 مدیرکل کمیته امداد استان تهران، افزود: در همین جهت کارکنان دستگاه‌های دولتی و خصوصی می‌توانند با پرداخت حداقل ماهیانه ۱۰ هزار تومان به حساب کودکان ایتام و محسنین در این طرح خداپسندانه مشارکت نمایند.
 وی در ادامه به اجرای رزمایش ایران همدل در قالب توزیع غذای گرم و سبد کالا اشاره کرد و  گفت: از رزمایش ایران همدل در قالب دو طرح اطعام مهدوی که در ایام ماه مبارک رمضان و طرح اطعام حسینی و احسان حسینی به مناسبت ماه های محرم و صفر با هدف توزیع غذای گرم و سبدکالا میان خانواده های تحت حمایت اجرا شد.
 پرپنچی ادامه داد: در قالب رزمایش ایران همدل دو میلیون و ۷۲۳ هزار و ۹۳۱ پرس غذای گرم و ۵۸۹ هزار و ۳۸۹ سبد کالا حاوی مواد غذایی میان خانواده های تحت حمایت و سایر اقشار نیازمند شناسایی شده توسط مراکزنیکوکاری تابعه این نهاد توزیع شده است.
 مدیرکل کمیته امداد استان تهران در پایان این سفر یک روزه کارکنان اداره کمیته امداد رودهن دیدار و بر تکریم ، خدمت رسانی به جامعه هدف تحت حمایت و اجرای پروتکل های بهداشتی پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تأکید کرد.
شایسته ذکر است: سفرهای مدیرکل کمیته امداد استان تهران با هدف رعایت پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی و جلوگیری از سفرهای بین شهری متقاضیان به مرکز استان برای دیدار با مدیران و مسئولان این نهاد،  به صورت چهره به چهره در محل ادارات کمیته امداد انجام می شود.
 انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 27 آبان 1399
  • ساعت 02
  • توسط کمیته امداد استان تهران
  • تعداد بازدید 71