Aa
شنبه 28 فروردين 1400
En Fa
تاریخ : شنبه 17 آبان 1399
کد 119385

جلسه تعیین و تکلیف احداث آرامستان در شهر فرون آباد

جلسه تعیین و تکلیف و تصمیم گیری جهت تخصیص آرامستان در شهر فرون آباد به ریاست نماینده مردم شهرستان پاکدشت در مجلس شورای اسلامی و با حضور کورش میرزایی شهردار، جلیل سیری رئیس شورای اسلامی شهر فرون آباد، قنبری رئیس شورای اسلامی بخش خاوران و متولی آرامستان برگزار شد.
به گزارش روابط‌ عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فرون آباد فرهادبشیری با اشاره به عدم وجود آرامستان در شهر فرون آباد و تاکید بررفع این مشکل عنوان کرد: در شرایط کنونی که وضعیت حالت اضطراری دارد لازم است در زمینه تخصیص آرامستان در شهر فرون آباد تصمیماتی باتوجه به شرایط موجود اتخاذ گردد.
وی افزود: مجموعه مدیریت شهری فرون آباد و دستگاه‌های مربوطه تمام نیازمندی‌ها و تمهیدات لازم برای رفع مشکل عدم وجود آرامستان در شهر فرون آباد را پیش بینی کرده و اقدامات لازم  را هرچه سریعتر انجام دهند.
کورش میرزایی شهردار فرون آباد در پایان جلسه افزود: مجموعه مدیریت شهری با تمام توان در خدمت شهروندان فرون آباد بوده و با برنامه ریزی های دقیق جهت برطرف نمودن این مشکل بزرگ در شهر فرون آباد اقدامات لازم را انجام داده تا گامی موثر در جهت خدمات رسانی بهتر به شهروندان برداشته شود.
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 17 آبان 1399
  • ساعت 10
  • توسط شهرداری فرون آباد - استان تهران
  • تعداد بازدید 44