Aa
شنبه 8 آذر 1399
En Fa
تاریخ : دوشنبه 5 آبان 1399
کد 118732

هفته پدافند غیرعامل/ رضوان: نهادینه سازی مصونیت زیرساخت های کشور با تفکر بسیجی، روحیه جهادی و عمل انقلابی میسر می شود

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری تهران با اشاره به اهمیت هفته پدافند غیرعامل گفت: نهادینه سازی مصونیت زیرساخت های کشور با تفکر بسیجی، روحیه جهادی و عمل انقلابی میسر می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، علی رضوان با تبریک هفته پدافند غیرعامل اظهار داشت: امروزه کارشناسان و صاحب نظران براین عقیده اند که بهترین، جامع ترین و کم هزینه ترین راه مقاوم سازی هر کشور و جامعه ای در برابر تهدیدات خارجی استفاده از پدافند غیرعامل است.
 
وی ادامه داد: پدافند غیرعامل موضوعی کلان و فراگیر و مرتبط با عرصه های متنوع مالی، اقتصادی، تولیدی، صنعتی، ارتباطات و فناوری، اطلاعات، رسانه ها، انرژی، امنیت غذایی، زیست، حمل و نقل، دفاعی و غیره می باشد.
 
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری تهران عنوان کرد: نهادینه سازی فرهنگ پدافند غیرعامل اهمیت مضاعفی دارد و هفته پدافند غیرعامل فرصت مغتنمی برای این امر می باشد که با توجه به اهمیت مضاعف موضوعات مختلف، هر روز این هفته با شعارهای متفاوت یادآور یکی از موضوعات مهم می باشد و اولین روز با شعار نهادینه سازی مصونیت زیرساخت های کشور با تفکر بسیجی، روحیه جهادی و عمل انقلابی مورد توجه قرار گرفته است.
 
رضوان با اشاره به شعار اولین روز هفته پدافند گفت: مصونیت سازی را می توان کاهش اثر تهدیدات به جامعه و پیکره کشور در اثر مقاوم سازی آن قلمداد کرد به نحوی که در صورت عملی شدن تهیدات دشمن به علت بالا بودن آستانه تحملف پیامدهای آن صفر و بی تاثیر باشد.
 
انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 5 آبان 1399
  • ساعت 03
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 246