Aa
شنبه 8 آذر 1399
En Fa
تاریخ : دوشنبه 5 آبان 1399
کد 118711

به ریاست فرماندار؛

ششمین جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان رباط کریم تشکیل جلسه داد

فرماندار رباط کریم گفت: توزیع عادلانه سهمیه آرد خبازان در شهرستان در دستور کار کمیته کیل گیری کارگروه آرد و نان شهرستان به صورت مستمر قرار گیرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم، نظام ملکشاهی در ششمین جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان که با حضور اعضا در محل حوزه فرمانداری برگزار گردید، در خصوص نیاز خبازان به آرد و توزیع عادلانه موازنه پخت با آرد بیان کرد: مسئولان کمیته گیل گیری (تناسب بین پخت با سهمیه آرد) به منظور توزیع عادلانه آرد در سطح شهرستان متناسب با نیاز شهروندان، با جدیت و در کوتاه ترین زمان ممکن، بازرسی های لازم جهت بررسی و برقراری تعادل از واحدهای نانوایی دارای سهمیه بالا را رصد و در بین مناطق پر نیاز شهرستان توزیع شود.
نماینده عالی دولت در ادامه در خصوص سرریز جمعیتی شهروندان در شهر پرند و کمبود نانوایی عنوان کرد: با توجه به استقرار روز افزون ساکنان جدید در شهر پرند، ضرورت دارد تا نان این شهر تامین گردد. از این روی، تعداد 17 واحد تایید شده در کمیسیون نظارت شهرستان جهت دریافت آرد یارانه ای مورد نیاز، به اداره غله استان تهران معرفی خواهند شد تا برای هر خبازی، ۲۰۰ کیسه سهمیه آرد در نظر گرفته شود.
ملکشاهی در خصوص تامین آرد نانوایی های شهرک اشکانیه نیز عنوان کرد: با توجه به فقدان نانوایی و ضرورت تامین نان شهرک اشکانیه، ۱۵۰ کیسه سهمیه آرد یارانه ای یک واحد نانوایی در اختیار کارگروه قرار خواهد گرفت تا پس از فراخوان تاسیس نانوایی توسط اداره غله استان تهران به شخص مورد نظر تخصیص یابد.
وی در خصوص نظارت دقیق و کارشناسانه بر نانوایی ها جهت رعایت آیین نامه های بهداشتی، سهمیه آرد و کم فروشی ها، اظهار داشت: دستگاه‌های متولی (اداره سمت، اتاق اصناف، شبکه بهداشت و تعزیرات حکومتی) نظارت دقیق بر نحوه تخصیص رعایت پروتکل های بهداشتی، سهمیه آرد نانوایی ها متناسب با نیاز منطقه و نحوه کارکرد نانوایی ها ا را در دستور کار قرار دهند و گزارشات بازرسی از این اتحادیه را هر هفته به فرمانداری ارسال نمایند.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 5 آبان 1399
  • ساعت 12
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم
  • تعداد بازدید 48
  • واحد ارجاع دهنده وب سایت فرمانداری رباط کریم