Aa
شنبه 8 آذر 1399
En Fa
تاریخ : دوشنبه 5 آبان 1399
کد 118704

معاون استاندار تهران: تعیین تکلیف ۳۱۱۶ قطعه زمین راکد در شهرک های صنعتی استان تهران، ساماندهی مجتمع های صنفی پیگیری می شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران با اشاره به تعیین تکلیف ۳۱۱۶ قطعه زمین راکد در شهرک های صنعتی استان تهران از ساماندهی مجتمع های صنفی خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، حشمت الله عسگری در آیین افتتاح مرکز فوریت های رسیدگی به مشکلات واحدهای تولیدی اظهار داشت: به موقع نبودن حمایت ها از واحدهای تولیدی و روند زمان بر بوروکراسی های دست و پاگیر اداری از دغدغه های تولیدکنندگان در استان تهران است.
 
وی افزود: افتتاح مرکز شبانه روزی فوریت های رسیدگی به مشکلات واحدهای تولیدی در استان تهران تا حد زیادی مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی در استان تهران را مرتفع می کند، چراکه نمایندگان مقیم دستگاه های عضو ستاد تسهیل با حضور در این مرکز باید مشکلات تولیدکنندگان را مرتفع کنند.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران بیان کرد: برخی پیشنهادات در خصوص قانون منع استقرار صنایع در شعاع ۱۲۰ کیلومتر در تهران را به محیط زیست داده ایم و با جدیت پیگیر این موضوع هستیم.
 
عسگری سپس با بیان اینکه ساماندهی مجتمع های صنفی با مصوبه شورای برنامه ریزی استان از طریق اتحادیه ها در استان تهران را صورت دادیم ادامه داد: ۳۱۱۶ قطعه  زمین راکد در شهرک های صنعتی استان که از سال ۶۰  واگذار شده بودند شناسایی شده و برخی متقاضیان این زمین را دریافت کرده بودند اما عملا فعالیت تولیدی و صنعتی در این مجموعه ها صورت نمی گرفت.
 
انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 5 آبان 1399
  • ساعت 10
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 48