Aa
شنبه 8 آذر 1399
En Fa
تاریخ : سه شنبه 29 مهر 1399
کد 118413

جمع آوری و توقیف شش دستگاه پمپ آب غیر مجاز در امور منابع آب شهرستان اسلامشهر

مدیر امور منابع آب شهرستان اسلامشهر از جمع آوری و توقیف شش دستگاه پمپ آب غیر مجاز و منصوبات آن از بستر و حریم رودخانه کرج و سیاه آب در حوزه عملکر این امور خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، "عبدالکریم خلجی" با بیان این خبر افزود : در راستای عمل به قانون توزیع عادلانه آب و همچنین پیشگیری از برداشت غیر مجاز آب توسط بهره برداران غیر قانونی ، اکیپ نظارت بر منابع آب این امور با شناسایی شش دستگاه پمپ آب غیر مجاز، با اخذ حکم قضایی نسبت به توقیف و جمع آوری آن  اقدام نمودند.
خلجی با بیان اینکه این پمپ آب غیرمجاز با لوله آبده به قطر متوسط شش اینچ در حاشیه رودخانه کرج و سیاه آب واقع در محدوده اراضی کمالیه ، صالحیه ، چیچکلو و واوان در شهرستان اسلامشهر قرار داشته است گفت: امور منابع آب اسلامشهر، حفاظت از منابع آب های سطحی و زیر زمینی را جزو وظایفت ذاتی خود می داند و همواره در عمل به این وظیفه مهم با اهتمام جدی کوشیده است.
مدیر امور منابع آب شهرستان اسلامشهر در پایان خاطر نشان کرد: این امور مجدانه در راستای تحقق مفاد قانون توزیع عادلانه آب در حوزه های حفاظت و بهره برداری از منابع آب اقدامات لازم را به طور مستمر به عمل خواهد آورد و با افراد خاطی که با بی توجهی به قانون مذکور اقدام به بهره برداری غیر مجاز از منابع آب و یا فروش آن می نمایند ،مطابق قانون برخورد خواهد کرد.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 29 مهر 1399
  • ساعت 03
  • توسط شرکت آب منطقه ای تهران
  • تعداد بازدید 73