Aa
شنبه 8 آذر 1399
En Fa
تاریخ : سه شنبه 29 مهر 1399
کد 118407

تاکید مدیرکل سیاسی استانداری تهران بر استمرار فعالیت بیمارستان سپیر؛ تلاش ما معطوف رفع مشکلات این مجموعه است

مدیرکل سیاسی استانداری تهران با اشاره به لزوم استمرار فعالیت بیمارستان سپیرگفت: تلاش ما معطوف رفع مشکلات این مجموعه است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، رضا آقاعلیخانی در جلسه کمیسیون کارگری با اشاره به لزوم فعالیت واحدهای تولیدی در شرایط شیوع کرونا اظهار داشت: هر چند شیوع کرونا مشکلاتی را بر بخش اقتصادی کشور وارد کرده اما تلاش ما معطوف به استمرار فعالیت واحدهای تولیدی و همچنین حمایت از کارگران بوده است.
 
وی ادامه داد: لزوم تامین مواد اولیه برای استمرار فعالیت این واحدها ضروری است و باید با همکاری موثر هیچ واحد تولیدی تعطیل نشود و به فعالیت خود ادامه دهند.
 
مدیرکل سیاسی استانداری تهران تاکید کرد: کمیسیون کارگری آمادگی دارد تا در هر ساعتی تقاضا برای حضور میدانی برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی وجود دارد، یا با برگزاری جلسات هماهنگی اقدامات لازم و موثر در این زمینه را پیگیری کند.
 
آقاعلیخانی سپس با اشاره به لزوم از سر گیری فعالیت بیمارستان سپیر گفت: آنچه حائز اهمیت است فعالیت بیمارستان خیریه سپیر با سابقه ۷۷ ساله می باشد، از اینرو مشکلات بدهی و سایر مسائل این مجموعه با همکاری دستگاه های مختلف مرتفع می شود.
 
انتهای پیام/
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 29 مهر 1399
  • ساعت 02
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 153