Aa
يکشنبه 23 خرداد 1400
En Fa
تاریخ : دوشنبه 28 مهر 1399
کد 118385

استقرار هلال احمر شهرقدس منوط به تامین استانداردهای لازم مکانی

مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران با اشاره به فقدان جمعیت هلال احمر در ۴ شهرستان قدس، پردیس، بهارستان و قرچک گفت: با توجه به مجوز کشوری استقرار هلال احمر در شهرستان قدس، در صورت تامین و تایید استانداردهای لازم مکان مورد نیاز از سوی شهرداری، هلال احمر در قدس مستقر خواهد شد.

به گزارش فرمانداری شهرستان قدس، منصور درجاتی مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران شامگاه یکشنبه در جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان قدس در سالن آمفی تئاتر باقرالعلوم(ع) شهرقدس اظهار داشت: ۴ شهرستان در سطح استان تهران شامل پردیس، بهارستان، قرچک و قدس فاقد جمعیت هلال احمر مستقر بودند و آئین نامه‌ای برای دعوت و استقرار هلال احمر در شهرها وجود دارد که بایستی امکانات موردنظر تامین شود.

وی افزود: در خصوص استقرار هلال احمر در شهرستان قدس امیدواریم مرکز معرفی شده از سوی شهرداری مورد تأییده استاندارهای لازم واقع شود و با توجه مشکلات و بحران‌های عدیده کلانشهر تهران و شهرهای پیرامونی امری ضروری است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران بیان داشت: در میان ۴ شهرستان مذکور تنها قدس مجوز کشوری استقرار هلال احمر را دارد و امیدواریم این موضوع به زودی در شهرقدس محقق شود.

درجاتی گفت: برای استقرار راهدارخانه در قدس نیز در صورت تامین زمین از سوی مدیریت شهری و ساخت از سوی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای محقق خواهد شد که توسط اداره کل مدیریت بحران استانداری پیگیری خواهد شد.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 28 مهر 1399
  • ساعت 12
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قدس
  • تعداد بازدید 123
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری قدس