Aa
سه شنبه 6 آبان 1399
En Fa
تاریخ : پنجشنبه 24 مهر 1399
کد 118130

استاندار تهران: کاهش ۴ درصدی نرخ بیکاری در استان تهران، دهکده سفال در شهرک صنعتی قرچک احداث می شود

استاندار تهران با اشاره به کاهش ۴ درصدی نرخ بیکاری در استان تهران از احداث دهکده سفال در شهرک صنعتی قرچک خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، انوشیروان محسنی بندپی در نشست بررسی مشکلات شهرستان قرچک  اظهار داشت: قرچک با همه مشکلات موجود اما دارای شهرک صنعتی پویا است و راهبرد دولت در شهرستان قرچک حفظ پویایی و ایجاد اشتغال در این شهرک است.

وی ادامه داد: در شهرستان  قرچک با محدودیت زمین و آب مواجه هستیم که برای رفع مشکل آب این شهرستان با وزیر نیرو مکاتبه می کنیم تا این مشکل از آب سد ماملو برطرف شود ، ضمن اینکه شرکت شهرک های صنعتی استان تهران مکلف شد تا ۱۰۰ هکتار زمین در شهرک صنعتی قرچک به صنایع غذایی کم آب بر تخصیص دهد.

استاندار تهران بیان کرد: در مورد طرح توسعه بیمارستان قرچک فعلا طرحی در دستور کار نداریم اما می توان این بیمارستان را  تجهیز کرد و بخش سی تی اسکن را راه اندازی کنیم.
 
محسنی بندپی با بیان اینکه دهکده سفال در ۱۱ هکتار از شهرک صنعتی قرچک احداث می شود گفت: در مورد اراضی موات در این شهرستان قرار شد این اراضی به قیمت منطقه در اختیار مردم قرار گیرد.

وی سپس خاطرنشان کرد: بیشترین کاهش نرخ بیکاری در کشور طبق گزارش مرکز آمار در تابستان امسال را در تهران شاهد بودیم که این کاهش به میزان ۴ درصد می باشد.
 
انتهای پیام/
 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 24 مهر 1399
  • ساعت 01
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 94