Aa
سه شنبه 6 آبان 1399
En Fa
تاریخ : پنجشنبه 24 مهر 1399
کد 118127

فرماندار شهریار در جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا:کادر درمانی شهریار به سختی در حال خدمت هستند/ برای حفظ سلامتی مردم با کسی مماشات نمی‌کنیم

مهندس طاهری فرماندار شهریار با اشاره به خدمت‌رسانی کادر درمانی شهرستان شهریار در خط مقدم مبارزه با کرونا در روزهای سخت فعلی و لزوم اجرای دقیق تمامی دستورالعمل‌ها و محدودیت‌ها، گفت: بایستی در جهت حفظ سلامتی مردم با اماکن و صنوف پرخطر و پرتجمع برخورد لازم صورت گیرد و در این راستا با شخص یا نهادی مماشات نمی‌کنیم.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار، مهندس نورالله طاهری فرماندار شهرستان شهریار امروز در جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا شهرستان شهریار در محل سالن جلسات فرمانداری با حضور تمامی اعضا اظهار داشت: رهبری انقلاب به حق تمامی مسائل و مباحث مربوط به بیماری کرونا را مطرح فرمودند و بر اهمیت تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا تاکید داشتند که بایستی همگی مطیع دستورات و تصمیمات ایشان و ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا باشیم.

وی افزود: شرایط امروز در مبارزه با کرونا بسیار سخت و ویژه است و شهرستان شهریار نیز از این موج به دور نبوده و در صورت تداوم وضعیت و پیش بینی‌ها با مشکل جدی همچون بسیاری از شهرها مواجه خواهیم شد.

فرماندار شهریار بیان داشت: کادر درمانی در شهرستان شهریار به سختی و با حداکثر ظرفیت پس از گذشت ۸ ماه همچنان در حال خدمت هستند و بایستی محدودیت‌های مربوطه اجرا و متذکر شده و از تجمعات تحت هر عنوانی جلوگیری شود.

مهندس طاهری گفت: برای سلامتی و منفعت عمومی نباید با شخص یا نهادی مماشات کرد و بایستی‌‌ محدودیت‌ها تا حد مشخص شده به صورت دقیق اجرا شود.

وی ادامه داد: تمامی دستورات ستاد کرونا برای سراسر کشور لازم الاجرا است و به حق در شهرستان شهریار نیز مردم دستورالعمل‌های بهداشتی را به ویژه در دهه اول محرم رعایت کردند که قابل تقدیر است و جز این نیز از متدینین انتظار نمی‌رود.

فرماندار شهریار خاطرنشان کرد: در خصوص برخورد با رستوران‌ها و قهوه‌خانه‌ها نیز بایستی اقدامی جدی صورت گیرد و با همکاری اداره صمت، اتاق اصناف، نیروی انتظامی و بسیج با تجمعات داخل این اماکن پرخطر برخورد شود که بایستی در روزهای آتی به سرعت این کار در اولویت قرار گیرد.

.
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 24 مهر 1399
  • ساعت 12
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهریار
  • تعداد بازدید 32
  • واحد ارجاع دهنده وب سایت فرمانداری شهرستان شهریار