Aa
سه شنبه 6 آبان 1399
En Fa
تاریخ : چهارشنبه 23 مهر 1399
کد 118112

برگزاری هجدهمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان قدس

هجدهمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان قدس به منظور بررسی مسائل و مشکلات تولیدکنندگان و رفع موانع تولید درحوزه صنعت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس، هجدهمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان قدس به منظور بررسی مسائل و مشکلات تولیدکنندگان و رفع موانع تولید درحوزه صنعت با حضورعلیرضا ناصری پور سرپرست معاونت امور فنی و عمرانی فرمانداری قدس و  علیرضا بیات رئیس اداره صمت در  شرکت های تولیدی ورآفن و پژواک سازه راد برگزار شد.
 
علیرضا ناصری پور سرپرست معاونت  فنی و عمرانی فرمانداری قدس با اشاره به اصلی ترین وظیفه این کارگروه، بیان کرد: اصلی ترین وظیفه این کارگروه، رفع مشکلات واحدهای تولیدی که دارای ظرفیت های تولیدی موثر در این شهرستان است.
 
وی در خصوص راهکار های رفع موانع تولید، افزود:  امیدوار هستیم با اجرای مصوبات موانع تولید کاهش یافته و رونق اشتغال در شهرستان افزایش یابد.
 
سرپرست معاونت امور فنی و عمرانی فرمانداری قدس، گفت:  ستاد تسهیل و رفع موانع تولید برای رونق تولیدات داخلی، ایجاد اشتغال و رفع موانع تولید شکل گرفته است و با هماهنگی دستگاه های اجرایی، بانک های عامل و جلسات حضوری با تولید کنندگان، در تلاش هستیم این موانع را رفع کنیم.
 
گفتنی است، در این جلسه گزارشات مشکلات شرکت های مذکور در رابطه با تولید و اشتغالزایی مورد بحث و بررسی شد و مصوبات لازم نسبت به رفع موانع و مشکلات صادر گردید.







 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 23 مهر 1399
  • ساعت 09
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قدس
  • تعداد بازدید 26
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری قدس