Aa
سه شنبه 6 آبان 1399
En Fa
تاریخ : پنجشنبه 24 مهر 1399
کد 118103

یکصد و نود و ششمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر ملارد برگزار شد

آیینه وند ریاست شورای اسلامی شهر ملارد: رفع مشکلات و مطالبات مردم را یکی از مهمترین وظایف مسئولین بویژه شوراهای اسلامی دانست و بر ضرورت پیگیری آنها تاکید نمود.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ملارد یکصد و نود و ششمین جلسه علنی و رسمی شورای اسلامی شهر ملارد به ریاست فخرالدین آیینه وند ، اعضای شورای اسلامی و کولیوند شهردار ملارد برگزار گردید .

در ابتدای این جلسه رییس شورای اسلامی شهر ملارد ضمن تسلیت و تعزیت پیشاپیش رحلت جانگداز پیامبر اکرم (ص) ، شهادت امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) بر تمام شیعیان و مسلمانان جهان بویژه شهر ملارد ، رفع مشکلات و مطالبات مردم را یکی از مهمترین وظایف مسئولین بویژه شوراهای اسلامی دانست و بر ضرورت پیگیری آنها تاکید نمود .

در ادامه این جلسه اعضای شورای اسلامی به بررسی 8 بند از لایحه های ارسالی پرداختند که مهمترین موارد ذکر شده جلسه بررسی مشکلات تاکسی داران شهر ملارد ، تفریغ بودجه و گزارش حسابرسی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فراورده های کشاورزی سال 98 ، بررسی پروژه فن آوری اطلاعات در حال ارائه خدمات انفورماتیک ، افزایش سقف ردیف اعتباری برای پروژه احداث ساختمانهای شهرداری و آمار ودرآمد و هزینه شهریور ماه سال جاری بود که اعضای شورای اسلامی شهر به بحث و تبادل نظر در خصوص این موارد پرداختند .

در این جلسه همچنین رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر بعنوان میهمان ، به بیان بخشی از مشکلات تاکسی داران شهر ملارد پرداخت و توضیحاتی در این مورد ارائه و از اعضای پارلمان شهری درخواست نمود تا در این خصوص تصمیمات لازم را اتخاذ نمایند  .

فخر الدین آیینه وند در پایان این جلسه بر تدوین لایحه حمایتی جهت رفع مشکلات تاکسی داران شهر ملارد به شهردار تاکیدداشتندواشاره نمودند؛برای حل بخشی از مشکلات این زحمتکشان که به صورت شبانه روزی درحال تلاش برای شهر و شهروندان هستند ، تمام سعی خود را بکار خواهیم بست تا حمایت های لازم را در وسع مدیریت شهری نسبت به این عزیزان عملی سازیم .

 

  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 24 مهر 1399
  • ساعت 08
  • توسط شهرداری ملارد
  • تعداد بازدید 38