Aa
سه شنبه 6 آبان 1399
En Fa
تاریخ : پنجشنبه 24 مهر 1399
کد 118102

دیدار امام جمعه شهرستان با شهردار فیروزکوه

امام جمعه فیروزکوه در دیدار با شهردار و جمعی از کارکنان شهرداری گفت: شهرداری خدمات خوبی را به شهروندان ارائه نموده و لازم است روند اجرای برخی از پروژه ها تسریع گردد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فیروزکوه، امام جمعه شهرستان به همراه رئیس ستاد نماز جمعه فیروزکوه با شهردار و جمعی از مسئولان واحدهای شهرداری دیدار کرد.

گفتنی است در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین امیری ارجمند ضمن تقدیر از زحمات شهردار و مجموعه شهرداری در ارائه خدمات به شهروندان و اجرای پروژه های متعدد علی رغم شرایط کرونایی، روند اجرای پروژه های عمرانی شهرداری را بررسی و بر تسریع در اتمام پروژه ها تأکید کرد.

امام جمعه شهرستان فیروزکوه در دیدار با شهردار فیروزکوه بیان کرد: خدمت کردن به مردم در شهرداری ها، امری خداپسندانه است و خدمت به مردم، بالاترین عبادت نزد خداوند سبحان به شمار می‌رود.

وی افزود: نباید بگذاریم مردم به زحمت بیافتند؛ شهرداری‌ها باید در برطرف کردن مشکلات پیشگام باشند و پیش از مراجعه مردم، مدیران شهرداری با شناسایی مشکلات نسبت به برطرف کردن آنها اقدام کنند.

ایشان با اشاره به شیوع ویروس کرونا گفت: کارکنان شهرداری در بدترین و سخت‌ترین شرایط اقتصادی، اجتماعی و سیاسی روزهای سختی را گذراندند و همچنان باید خود را برای روزهای سخت آماده کنند.

امام جمعه شهرستان تصریح کرد: وظیفه شهرداری‌ها و انتظارات مردم بسیار فراتر از آنچه در قانون پیش‌بینی شده است و بر این اساس اگر شهرداری‌ها بتوانند موفق عمل کنند، کشوری آباد و مترقی خواهیم داشت و این مهم در واقع رسالت شهرداری‌ها را در انجام وظیفه بسیار سنگین می‌کند.

حجت الاسلام والمسلمین امیری ارجمند در ادامه به معضل ترافیک در سطح شهر اشاره کرد و گفت: پروژه معبر 18 متری از جمله طرح های ماندگاری است که شهرداری با جدیت آن را دنبال می کند و لازم است برای گره گشایی از مشکل ترافیک شهری این پروژه در اسرع وقت به اتمام برسد.

  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 24 مهر 1399
  • ساعت 08
  • توسط شهرداری فیروزکوه - استان تهران
  • تعداد بازدید 21