Aa
سه شنبه 6 آبان 1399
En Fa
تاریخ : چهارشنبه 23 مهر 1399
کد 118065

جلسه شورای اطلاع رسانی استان تهران با حضور معاون استاندار و به میزبانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران برگزار شد

جلسه شورای اطلاع رسانی استان تهران با حضور حسن بیگی معاون استاندار، جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، قاسمی مؤسس انجمن روابط عمومی ها و دبیر کل انجمن روابط عمومی ایران، میرزایی مدیرکل روابط عمومی استانداری و محرابی معاون امور فرهنگی و رسانه ای، در سالن جلسات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، در این نشست جاودانی ضمن خیرمقدم به حاضرین در خصوص اهمیت ساماندهی و تقویت روابط عمومی های دستگاههای اجرایی توضیحاتی را ارائه داد و افزود: روابط عمومی نقش ارزنده ای را در سازمانها ایفا می کند، چنانچه روابط عمومی یک دستگاه توانمند باشد؛ می تواند آینه تمام نمای فعالیت های آن سازمان باشد.
وی در ادامه خواستار تداوم جلسات شورا به منظور تبادل نظر و ارائه راهکارهای مؤثر در راستای ارتقاء جایگاه روابط عمومی ها و بالا بردن سطح کیفی در این حوزه گردید.
جواد قاسمی مؤسس انجمن روابط عمومی ها و دبیر کل انجمن روابط عمومی ایران نیز در این نشست در خصوص شرایط تأسیس خانه روابط عمومی توضیحاتی را ارائه نمود و بر لزوم تشکیل اتاق فکر در کنار روابط عمومی تأکید کرد.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: روابط عمومی روی برند سازمانی کار می کند و باعث ارتقای آن می شود لذا می بایستی نگاه به روابط عمومی تغیر کند و ارزیابی بصورت مداوم انجام شود.
محمد میرزایی مدیرکل روابط عمومی استانداری نیز در این نشست به توانمندی روابط عمومی ها و جایگاه مهم آنها در دستگاههای اجرایی اشاره کرد و گفت: روابط عمومی می تواند دست راست مدیر دستگاه باشد .
جلسه شورای اطلاع رسانی استان تهران با حضور معاون استاندار و به میزبانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران برگزار شد
در پایان این نشست شکرالله حسن بیگی معاون استاندار تهران به جمع بندی مطالب پرداخت و گفت: جایگاه روابط عمومی ها در دستگاهها، جایگاه خوبی نیست و معمولا حیات خلوت دستگاههای اجرایی است.
وی اطلاع رسانی صحیح اداری و ارتباط و تعامل بین مردم و مدیران را از وظایف اصلی روابط عمومی خواند و نبود یک سیستم صحیح اطلاع رسانی را موجب ایجاد مشکل در بین دستگاه ها دانست .
حسن بیگی در ادامه یادآور شد: انجمن روابط عمومی می تواند محصول اتاق فکرهای خود را به این شورا برساند تا برنامه ریزی لازم صورت پذیرد.
معاون استاندار در پایان به ظرفیت فضای مجازی اشاره کرد و افزود: تیراژ روزنامه ها به شدت پائین آمده اما می توان از ظرفیت و پتانسیل موجود در حوزه فضای مجازی بهره برد و تجربیات اعضا را در جلسات بعدی لحاظ نمود.
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 23 مهر 1399
  • ساعت 01
  • توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران
  • تعداد بازدید 31