Aa
سه شنبه 6 آبان 1399
En Fa
تاریخ : چهارشنبه 23 مهر 1399
کد 118054

90هزار هکتار از اراضی ملی استان تهران در آستانه صدور اسناد تک برگ قرار گرفت

معاون حفاظت و امور اراضی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران در حاشیه برگزاری سی و یکمین جلسه کارگروه رفع موانع تثبیت مالکیت دولت در اراضی ملی و دولتی استان تهران گفت: در این جلسه با بررسی و رفع موانع پیش روی 34 پلاک ثبتی واقع در شهرستان های ری، تهران، ورامین، دماوند و فیروزکوه حدود 90 هزار هکتار از اراضی ملی استان تهران در آستانه صدور اسناد تک برگ کاداستر قرار گرفته است...
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران حسن ردائی با بیان این مطلب افزود: از این میزان حدود 65 هزار هکتار مربوط به شهرستان های ری، تهران و ورامین و مابقی مربوطه به شهرستان های دماوند و فیروزکوه می باشد که مراحل اجرایی صدور اسناد تک برگ کاداستری در حال انجام است.
وی ادامه داد: در این جلسه یک فقره سند تک برگ به میزان 1550 هکتار مربوط به اراضی ملی پلاک گل رودبار شهرستان دماوند و یک فقره دیگر به میزان 450 هکتار مربوط به اراضی ملی رحمت آباد شهرستان ورامین به کارگروه تحویل داده شد.
گفتنی است در این جلسه علاوه بر مدیران کل منابع طبیعی و ثبت اسناد استان تهران، مسئولان منابع طبیعی و ثبت اسناد شهرستان های مربوطه و دیگر اعضاء این کارگروه نیز حضور داشتند.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 23 مهر 1399
  • ساعت 12
  • توسط اداره کل منابع طبیعی و آبخیرداری استان تهران
  • تعداد بازدید 61