Aa
سه شنبه 6 آبان 1399
En Fa
تاریخ : چهارشنبه 23 مهر 1399
کد 118046

عطایی: تشدید نظارت بر وضعیت تولید و توزیع پوشاک؛ مشکلات صنعت پوشاک استان تهران در جلسات ستاد تسهیل پیگیری می شود

مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری تهران با اشاره به ضرورت تشدید نظارت بر وضعیت تولید و توزیع پوشاک بر پیگیری مشکلات صنعت پوشاک استان تهران در جلسات ستاد تسهیل تاکید کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، فریدون عطایی در هشتمین جلسه کمیته اقدام اقتصادی و مقابله با تحریم‌ها با محوریت بررسی مشکلات صنعت پوشاک اظهار داشت: هر چند تحریم ها و فشار اقتصادی و اکنون شرایط کرونا صنعت پوشاک را با مشکلاتی مواجه کرده است، اما پوشاک به عنوان صنعت پیشرو در حال فعالیت است.
 
وی ادامه داد: آنچه مربوط به حوزه سیاستگذاری در زمینه واردات نخ، میزان تعرفه ها و  غیره می باشد توسط مسئولان مربوطه پیگیری می شود، تا مشکلی در این صنعت بروز کند، بر همین اساس در قالب انجمن ملی نساجی ایران مشکلات مطرح شده و پیشنهادات این جلسه انعکاس داده می شود.
 
مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری تهران عنوان کرد: مشکلات مربوط به حوزه دارایی و مالیاتی، تامین نقدینگی، مشکلات بیمه ای و غیره مربوط به صنعت پوشاک استان در قالب ستاد تسهیل و رفع موانع تولید دنبال می شود.
 
عطایی سپس با اشاره به تشدید نظارت بر وضعیت تولید و توزیع پوشاک گفت: صنف پوشاک استان مشکلات قابل طرح در ستاد تسهیل را در قالب لیستی ارائه دهند تا در جلسات هفتگی پیگیری و منتج به نتایج عملیاتی در راستای رفع مشکلات شود.
 
وی با اشاره به پیگیری مطالبات صنعت پوشاک در زمینه تامین نخ و پنبه تصریح کرد: خوشبختانه جهت تامین نخ و پنبه مشکلی وجد ندارد و با تشدید نظارت بر روند فعالیت تولیدکنندگان برخی مشکلات به وجود آمده مرتفع می شود تا زمینه تسهیل تولید و به دنبال آن رضایتمندی شهروندان فراهم شود.
 
انتهای پیام/
 
خبرنگار: راحله جمعه زاده
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 23 مهر 1399
  • ساعت 12
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 146