Aa
سه شنبه 6 آبان 1399
En Fa
تاریخ : سه شنبه 22 مهر 1399
کد 117947

تاکید استاندار تهران بر تغییر مسیر عبور برق فشار قوی از کنار منازل مسکونی در شهر و استان تهران؛ استانداری تهران آماده همکاری است

استاندار تهران با اشاره به آمادگی استانداری تهران بر تغییر مسیر عبور برق فشار قوی از کنار منازل مسکونی در شهر و استان تهران تاکید کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، انوشیروان محسنی بندپی در بيست و چهارمين هفته پويش هرهفته_الف_ب_ايران با اشاره به اهمیت تامین برق اظهار داشت: اهمیت تامین برق به ویژه در استان تهران زمانی برجسته تر می شود که بدانیم میزان تراکم جمعیت در استان تهران به ازای هر مترمربع ۲۰ برابر میزان مشابه در کشور است.
 
وی ادامه داد: در کلانشهر تهران در هر کیلومترمربع ۹۵۰ نفر زندگی می کنند و اهمیت خدمات رسانی در حوزه آب و برق در میزان رضایتمندی مردم در شرایط فعلی که دشمن درصدد ناامید کردن مردم است مشهود است.
 
استاندار تهران عنوان کرد: در کنار بهره برداری طرح ها در بخش های مختلف عمرانی و رفاهی  باید به حلقه مفقوده افزایش بهره وری دقت کنیم که یکی از بخش های نارضایتی مردم وجود بوروکراسی های زائد در ادارات  است و همه مدیران ملزم هستند تا با رفع این موانع رضایتمندی مردم را ارتقا دهند.
 
محسنی بندپی سپس گفت: مسیر عبوری برق فشار قوی که از کنار برخی مناطق مسکونی در شهر و استان تهران باید تغییر کند و برای رفع این مشکل استانداری آماده همکاری است.
 
انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 22 مهر 1399
  • ساعت 01
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 126