Aa
شنبه 8 آذر 1399
En Fa
تاریخ : دوشنبه 21 مهر 1399
کد 117871

فرماندار شهرستان قرچک: اصلاح الگوی مصرف حامل های انرژی در مدارس ضروری است

فرماندار شهرستان قرچک در جلسه شورای آموزش و پرورش که با حضور مسئولان شهرستان قرچک برگزار شد، اظهار داشت: مشکلات موجود در خصوص انشعابات و تعیین میزان الگوی مصرف مدارس را که در جلسه شورای آموزش و پرورش مطرح شد با بررسی های بیشتر و گزارش کارشناسی به جلسه شورای آموزش و پرورش استان انتقال خواهیم داد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، بهمن خطیبی در جلسه شورای آموزش و پرورش تصریح کرد: میزان و الگوی مصرف در مدارس مشخص نیست و نمی توان مدیران را مجاب کرد تا از الگوی مصرف پیگیری کند به همین منظور باید در جلسه شورای آموزش و پرورش استان باید مورد بحث و تبادل نظر قرار گیرد.
وی گفت: از همه مدیران مدارس میخواهی الگوی مصرف را در خصوص حامل های انرژی اعم از آب، برقو گاز رعایت کند چرا که رعایت الگوی مصرف باعث استفاده رایگان از حامل های انرژی میشود .
خطیبی در ادامه جلسه خطاب به تمامی مدیران مدارس اظهار داشت: اگر مدیری الگویهای مصرف را رعایت نکند در ارزشیابی سالیانه مدیر این موضوع لحاظ خواهد شد.
وی افزود: مجموعه شهری آماده هرگونه همکاری با مدیریت آموزش و پرورش شهرستان قرچک می باشد، انبوه‌سازان قبل از هر اقدام به ساخت و ساز باید سرانه های آموزشی را مد نظر قرار دهند تا قانون ماده ۱۸ شوراهای آموزش و پرورش به طور کامل به لحاظ شود.
خطیبی بیان داشت: از شهرداری می‌خواهیم قبل از صدور هرگونه جواز ساخت یا ارایه پایان کار سرانه های آموزشی، فرهنگی و بهداشتی را مد نظر قرار دهند تا انبوه‌سازان و کسانی که اقدام به ساخت و ساز می کنند سرانه های عمومی را لحاظ کند.
وی در خصوص آموزش فضای مجازی گفت: از مدیریت آموزش و پرورش شهرستان قرچک می خواهم تا در خصوص آموزش دانش آموزان در فضای مجازی شاد اهتمام ویژه داشته باشند تا همه دانش آموزان از آموزش برخوردار باشند .
خطیبی در پایان گفت: مدارسی که در لیست پروژه های قلعه قعمی آموزش و پرورش قرار دارد به هیچ عنوان تغییر کاربری داده نخواهد شد و کاربری زمین ها آموزشی خواهد ماند.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 21 مهر 1399
  • ساعت 12
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 38
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری قرچک