Aa
سه شنبه 6 آبان 1399
En Fa
تاریخ : شنبه 12 مهر 1399
کد 117187

رضوان: دوره های مجازی پدافند غیرعامل برگزار می شود

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری تهران گفت: در راستای اجرای سند راهبردی پدافند غیرعامل کشور دوره های مجازی پدافند غیرعامل برگزار می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، علی رضوان با اعلام این خبر اظهار داشت: براساس سند راهبردی پدافند غیرعامل کشور توسعه فرهنگی، ارتقاء باور مدیران، مردم و تقویت عزم و اقتدار ملی نسبت به تاثیر پدافند غیر عامل در کاهش آسیب پذیری ها با استفاده از ظرفیت ها و اطلاع رسانی به منظور هم افزایی اقدامات مذکور، یک اصل می باشد.
 
وی ادامه داد: در راستای اجرای سند فوق دانش محوری و تعمیق علمی آموزشی و پژوهشی جزء سیاست های لاینفک این اداره کل بوده و هست که هر ساله در برنامه های ابلاغی حوزه پدافند غیرعامل، آموزش مدیران، کارشناسان و مردم مورد تاکید قرار داشته است و این آموزش ها به صورت حضوری و در کارگاه های آموزشی تخصصی انجام می شد.
 
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری تهران عنوان کرد: در سال جاری به توجه به شرایط خاص اپیدمی بیماری کرونا ویروس برگزاری این نوع آموزش با مشکل مواجه شده، اما به دلیل ضرورت استمرار برنامه های آموزشی و ایجاد زیر ساخت های آموزش مجازی در سازمان پدافند غیرعامل که درخواست همیشگی این اداره کل در جلسات راهبردی آن سازمان و وزارت کشور بوده است، امکان ارائه خدمات آموزشی به صورت مجازی فراهم شده است.
 
 رضوان همچنین خاطرنشان کرد: به فراگیران در فرمانداری ها، شهرداری ها و دستگاه های اجرایی استان اطلاع داده شد با توجه به رایگان و متنوع بودن دوره های یاد شده (عمومی و تخصصی) از این ظرفیت استفاده کرده و در سایت مرکز مطالعات سازمان پدافند غیرعامل به آدرس www.pdrc.ir  ثبت نام کنند.
 
انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در شنبه 12 مهر 1399
  • ساعت 12
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 360