Aa
شنبه 8 آذر 1399
En Fa
تاریخ : دوشنبه 7 مهر 1399
کد 116829

آئین تجلیل از آتش نشانان پاکدشت برگزار شد

آئین گرامیداشت هفتم مهر، روز آتش نشانی و ایمنی و مراسم تجلیل از مدیر عامل پرسنل سازمان آتش نشانی پاکدشت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر پاکدشت؛ همزمان با فرا رسیدن هفتم مهر روز آتش نشانی و ایمنی، مراسم گرامیداشت و تجلیل از آتش نشانان شهرداری پاکدشت با حضور محسن تاجیک شهردار، ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر پاکدشت در ایستگاه آتش نشانی خاتون آباد برگزار شد.
 
شهردار پاکدشت ضمن تجلیل از زحمات آتش نشانان و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای آتش نشان و شهدای حادثه پلاسکو و خیر مقدم به پدر بزرگوار شهید والا مقام بهنام میرزاخانی اظهار داشت: امروز فرصتی است برای قدردانی از زحمات ارزشمند آتش نشانان قهرمان کشورمان که برای حفظ امنیت و آرامش مردم شریف ایران اسلامی از هیچ تلاش و کوششی دریغ نمی کنند.
 
وی با بیان اینکه آتش نشانان مایه آرامش و آسایش شهروندان هستند، افزود: آتش نشانان از جان خود می گذرند تا جان و مال مردم در امنیت بماند و برای آسایش و امنیت کشورشان تلاش می کنند. وی گفت: این فداکاران بی ادعا همیشه و در همه حال برای مبارزه با خطرات خانمان سوز آماده هستند و خواب و آرامش خود را فدای آرامش مردم می کنند، حتی امروز در روزی که به نام آنان مزین شده است نیز مشغول خدمت رسانی هستند.
 
تاجیک با اشاره به نقش خانواده های آتش نشان، صبر و از خود گذشتگی هایشان و ضمن تقدیم لوح سپاس به پدر بزرگوار شهید بهنام میرزاخانی، بیان کرد: صبر و شکیبایی خانواده های معظم شهدا الگو و درس بزرگی برای مردم است که فرزندانشان جانفشانی برای امنیت و آرامش مردم کشورشان را به رفاه خود و خانواده ترجیح دادند.
 
بر پایه این گزارش؛ مسئولین از سه ایستگاه آتش نشانی شهید بهنام میرزاخانی (بلوار خرمشهر)، بلوار سپاه و خاتون آباد جهت بررسی مشکلات و امکانات ساختمان ها بازدید نمودند.
 
گفتنی است؛ در این مراسم با اهداء لوح سپاس و گل از پرسنل آتش نشانی شهرداری پاکدشت قدردانی بعمل آمد و از تجهیزات خریداری شده در ایستگاه آتش نشانی خاتون آباد رونمایی شد.
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 7 مهر 1399
  • ساعت 14
  • توسط شهرداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 31