Aa
سه شنبه 6 آبان 1399
En Fa
تاریخ : شنبه 29 شهريور 1399
کد 116035

گودرزی: تمهیدات لازم جهت برگزاری جلسه ویدئو کنفرانس مقام معظم رهبری به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس در تهران اتخاذ شد

معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران از اتخاذ تمهیدات لازم جهت برگزاری جلسه ویدئو کنفرانس مقام معظم رهبری به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس در تهران خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، حمیدرضا گودرزی در جلسه کمیته امنیتی و انتظامی استان تهران با اشاره به در پیش بودن هفته دفاع مقدس اظهار داشت: امسال برنامه‌های هفته دفاع مقدس به دلیل شرایط کشور از نظر شیوع ویروس کرونا و با توجه به تاکید فرمانده معظم کل قوا در مورد بهره‌برداری از گنجینه‌های دفاع مقدس و ایجاد روحیه جهادی برای تحول و پیشرفت در کشور، با بسیج همه امکانات و رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری به کمک مردم با شعار «ما قوی هستیم» برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در تاریخ دوشنبه ۳۱ شهریور، رهبر معظم انقلاب اسلامی در ارتباطی تصویری در جمع مجازی یادگاران دوران دفاع مقدس حضور خواهند یافت.

معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران با اشاره به اتخاذ تمهیدات لازم برای برگزاری این مراسم افزود: این دیدار رهبر معظم انقلاب در اولین روز از هفته دفاع مقدس از یک میلیون پیشکسوت ایثار و مقاومت تقدیر خواهند کرد، ارتباطی که به واسطه شیوع ویروس کرونا و لغو تجمعات در کشور، به صورت مجازی و در ارتباطی تصویری انجام می شود، اتفاقی که پیش از این هم به صورت‌های مختلف و به خصوص در دیدارهای حضوری معظم له افتاده بود و ایشان با پیشکسوتان دفاع مقدس از نزدیک دیدار کردند.

گودرزی همچنین خاطرنشان کرد: امیدواریم بتوانیم با اجرای برنامه‌های مختلف در تبیین دستاوردهای دفاع مقدس در برابر اسکتبار جهانی و صهیونیسم بین‌الملل و نقش بی‌بدیل بسیج در عرصه‌های گوناگون به ویژه دوران دفاع مقدس گام‌های موثری برداریم.

انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در شنبه 29 شهريور 1399
  • ساعت 20
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 57