Aa
سه شنبه 6 آبان 1399
En Fa
تاریخ : شنبه 29 شهريور 1399
کد 115922

بازدید استاندار تهران از پروژه تقاطع غیر همسطح ورودی شهریار

استاندار تهران از پروژه تقاطع غیر همسطح ورودی شهریار (دپو) بازدید میدانی به عمل آورد.
به گزارش ایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ بازدید میدانی انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران پنجشنبه 28 شهریور از پروژه تقاطع غیر همسطح دپو با حضور طاهری فرماندار شهرستان شهریار و دیگر مسئولان از پروژه احداث تقاطع غیر همسطح دپو در ورودی شهرستان شهریار صورت پذیرفت؛ پروژه‌ای که پیشرفت عملیات اجرایی آن به مرز ۵۰ درصد رسیده و روند تکمیل آن متعاقب اجرای چند مرحله انحراف ترافیک سنگین در ورودی شهرستان شهریار و رفع گره‌های ترافیکی چندین ساله را به همراه خواهد داشت.

طی نشستی که در کارگاه پروژه احداث تقاطع غیر هم سطح دپو برگزار شد، ضمن ارائه گزارشی از روند تکمیل این پروژه توسط پیمانکار، جزئیاتی از طرح شمع گذاری و روند اجرای پروژه توسط رنجبر شهردار باغستان و پیمانکار اجرایی پروژه به سمع و نظر حاضران رسی. و استاندار در جریان موانع پیش روی پروژه قرار گرفت.

در حاشیه بازدید محسنی بند پی طی تماس تلفنی با متولیان امر درباره تأمین کسری اعتبار پروژه خواهان انجام اقدامات سریع برای رفع موانع موجود این پروژه که از مطالبات به حق مردم شهریار است را شد.

در پایان فرماندار شهرستان ضمن تقدیر از استاندار محترم به واسطه پیگیری‌های مستمر در جهت رفع موانع اجرای این پروژه گفت: به یاری خدا تا دهه مبارک فجر شاهد افتتاح فاز نخست این تقاطع خواهیم بود که ۵۰ درصد از بار ترافیک صبحگاهی و عصرگاهی این تقاطع کاسته خواهد شد.  • نوشته شده
  • در شنبه 29 شهريور 1399
  • ساعت 14
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهریار
  • تعداد بازدید 67
  • واحد ارجاع دهنده وب سایت فرمانداری شهرستان شهریار