Aa
جمعه 28 شهريور 1399
En Fa
تاریخ : سه شنبه 25 شهريور 1399
کد 115824

برگزاری نشست مبارزه با کرونا ویروس شهرستان قدس

نشست مبارزه با کرونا ویروس شهرستان به ریاست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری قدس برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس، نشست مبارزه با کرونا ویروس شهرستان به ریاست محسن نیکخواه معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری قدس و با حضور مسئولین شهرستانی در سالن جلسات این فرمانداری برگزار شد.

محسن نیکخواه معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری قدس با اشاره به نظارت بر نحوه رعایت پروتکل های بهداشتی در ادارت شهرستان بیان کرد: به منظور بررسی نحوه رعایت پروتکل های بهداشتی دستگاه های اجرائی مربوطه بازدید های متعددی از ادارات شهرستان انجام داده اند.

وی در خصوص ساماندهی دستفروشان و معتادین متجاهرمی گوید: یکی از موضوعات حائز اهمیت در شرایط موجود ساماندهی دستفروشان، معتادین متجاهر و دیگر موراد می باشد که تمهیدات لازم در این راستا فراهم شده است.

معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری قدس گفت: با شروع مدارس در راستای رعایت پروتکل های بهداشتی، فاصله گذاری اجتماعی کلاس ها به صورت گروه های متعدد در چند تایم برگزار می شود .

این مقام مسئول با تاکید بر تدوام گندزدایی مدارس ادامه داد: در این راستا شهرداری می بایست با کمک اداره آموزش و پرورش گند زدایی مدارس را در مراحل مختلف انجام دهد چراکه این امر از موضوعات حائز اهمیت می باشد.

محسن نیکخواه اظهار داشت: در شرایط کنونی بازدید های مشترک  ادارات مربوطه از اتحادیه های صنفی انجام شده و تداوم خواهد داشت همچنین در صورت مشاهده هرگونه تخلف همانند قبل برخورد جدی صورت خواهد گرفت.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 25 شهريور 1399
  • ساعت 10
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قدس
  • تعداد بازدید 36
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری قدس