Aa
جمعه 28 شهريور 1399
En Fa
تاریخ : دوشنبه 24 شهريور 1399
کد 115673

حسن بیگی مطرح کرد؛ استفاده از ظرفیت خیّرین برای راه اندازی نهضت چاپ و توزیع قرآن در استان تهران

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران با اشاره به لزوم فهم معانی قرآنی از راه اندازی نهضت چاپ و توزیع قرآن در استان تهران با استفاده از ظرفیت خیّرین خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، شکراله حسن بیگی در بازدید از سازمان دارالقران کریم کشور با اشاره به اهمیت توجه به قرآن اظهار داشت: تلاوت و فهم قرآن نقش موثری در ابعاد مختلف زندگی فردی و اجتماعی دارد و باید مورد توجه بسیار به ویژه در میان جوانان قرار گیرد.
 
وی در مورد فعالیت این مرکز افزود: هر ناشری که قصد چاپ قرآن را دارد باید یک نسخه در اختیار این مرکز  قرار دهد تا تاییدیه دریافت کنند و در انتهای قرآن نیز این تاییدیه چاپ می شود.
 
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران با اشاره به ضرورت اشاعه فرهنگ تلاوت و فهم قرآن تاکید کرد: درصدد هستیم تا حرکتی تحت عنوان نهضت چاپ قرآن کریم با استفاده از ظرفیت خیّرین در استان تهران جهت ارسال به مناطق محروم راه اندازی کنیم.
 
حسن بیگی سپس گفت: جهت تکوین این حرکت ارزشی در جلسه با فرمانداران این موضوع مطرح شود تا در استان تهران قرآن به تعداد کافی و با کیفیت خوب چاپ شود تا زمینه استفاده جوانان و همه اقشار مردم فراهم شود.
 
انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 24 شهريور 1399
  • ساعت 14
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 96