Aa
شنبه 29 شهريور 1399
En Fa
تاریخ : پنجشنبه 20 شهريور 1399
کد 115338

معاون استاندار تهران: طرح توسعه گردشگری فیروزکوه در اولویت است / حضور مدیران استانی در شهرستان فیروزکوه کم رنگ است

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران گفت:طرح توسعه گردشگری فیروزکوه در اولویت است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزکوه، حشمت الله عسگری در جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان تهران مشترک با شهرستان فیروزکوه گفت: همه مدیران و دستگاه ها می بایست از حداکثر ظرفیت اختیارات  خود  با رعایت قانون در جهت تسهیل، تسریع و رفع موانع تولید در امور مربوط به حوزه های اقتصادی و تولیدی گام بردارند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با بیان اینکه  رفع  مشکلات موجود در مسیر تولید و کارآفرینی اراده و عزم جدی مسئولین را می طلبد تصریح کرد: بسیاری از متقاضیان در پیچ و خم بروکراسی های اداری موجود با مشکلاتی مواجه شده اند که شاید برخی از این بروکراسی ها توسط مدیران ایجاد شده است و با توجه  به اختیاراتی  که در سطح شهرستان و  هم در سطح استان وجود دارد بسیاری از این مشکلات و موانع می تواند با سرعت بیشتری رفع شود.
وی افزود:شهرستان فیروزکوه با قابلیت و پتانسیل های موجود از جمله مناطقی است که بسیاری از سرمایه گذاران علاقه مند به سرمایه گذاری در این شهرستان هستند.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه طرح توسعه گردشگری فیروزکوه در اولویت است و در پیشران توسعه شهرستان می باشد، اداره کل میراث فرهنگی می بایست در اسرع وقت نسبت به تهیه برنامه جامع و هدف دار در خصوص توسعه گردشگری در این شهرستان اقدام کند.
عسگری خاطرنشان کرد: یکی از مزایای شهرستان فیروزکوه قرار گرفتن در خارج از شعاع ۱۲۰ کیلومتری شهر تهران می باشد که این فرصت را سایر شهرستان ها ندارند و بهترين گزينه براي سرمايه گذاراني است كه نمي توانند در تهران و محدوده ممنوعه اقدام به تاسيس واحدهاي توليدي و صنعتي كنند.
معان استاندار با گلایه از حضور کم رنگ مدیران استانی در شهرستان فیروزکوه اظهار داشت: از  مدیران استانی در حوزه اقتصادی  انتظار می رود  که بازدید های خود را از این منطقه بیشتر کنند و در چارچوب مقررات و قوانین انجام برخی از امور توسط مدیران استانی به مدیران شهرستانی تفویض شود.
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 20 شهريور 1399
  • ساعت 01
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 123
  • واحد ارجاع دهنده وب سایت فرمانداری فیروزکوه