Aa
جمعه 28 شهريور 1399
En Fa
تاریخ : يکشنبه 16 شهريور 1399
کد 115056

عطایی: پیگیری جدی مصوبات ستاد تسهیل؛ رفع موانع تولید اولویت مهم استان تهران است

مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری تهران با اشاره به پیگیری جدی مصوبات ستاد تسهیل گفت: رفع موانع تولید اولویت مهم استان تهران است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، فریدون عطایی در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع سرمایه گذاری با اشاره به پیگیری مصوبات ستاد تسهیل اظهار داشت: این جلسه با هدف پیگیری مصوبات ستاد تسهیل و با حضور فرمانداران اسلامشهر، رباط کریم و بهارستان جهت بررسی مشکلات واحدهای تولیدی این شهرستان ها برگزار شد.
 
وی ادامه داد: با توجه به اینکه دو واحد تولیدی در شهرک های صنعتی اختلاف مرزی با شهرداری نصیر شهر داشتند، مقرر شد در مجموعه شهرستان جلساتی برای رفع مشکلات این مجموعه ها برگزار و مشکلات رسیدگی شود.
 
مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری تهران عنوان کرد: دو موضوع به کمیسیون ماده 11 در خصوص صنایع تبدیلی ارجاع شد تا پیگیری شود، در مورد طرح توسعه واحدهای تولیدی در رباط کریم و بهارستان نیز به سبب تداخل مرزی در شهرک صنعتی قلعه میر پیگیری به مجموعه تقسیمات کشوری و بخشی به حوزه عمرانی محول شد.
 
عطایی همچنین خاطرنشان کرد: یکی از موضوعات مهم نگاه ویژه استانداری تهران به رفع موانع تولید است که از تمام امکانات برای رفع مشکلات استفاده می شود تا شرایط برای فعالیت تولیدکنندگان تسهیل شود.
 
انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 16 شهريور 1399
  • ساعت 13
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 162