Aa
جمعه 28 شهريور 1399
En Fa
تاریخ : يکشنبه 16 شهريور 1399
کد 114974

معاون استاندار تهران: مدیریت شهری همه جانبه گر باشد

معاون استاندار تهران گفت: مدیریت شهری باید به سوی علمی شدن پیش روی کند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری پاکدشت؛ محمد تقی زاده معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران در مراسم تکریم و معارفه شهردار پاکدشت، با بیان اهمیت ارزیابی و حرکت صحیح در مدیریت شهری، شفاف سازی و عجین شدن با علم و حرکت به سمت علمی شدن موضوعات مهم شهری را از مهمترین اولویت های مدیریت صحیح دانست و اظهار داشت: مدیریت شهری همه جانبه گر باشد، یکی از ملزومات اصلی مدیریت شهری حرکت به سمت علمی شدن و ایجاد دانش مستقل  و همچنین عجین شدن و سازگاری با پروژه های مختلف مدیریت شهری است.

وی افزود: شفاف سازی و افزایش مشارکت مردم در صورتی محقق می شود که مردم به عنوان صاحبان اصلی شهر با دیدن عملکرد مثبت در مدیریت شهری به این سو، سوق پیدا کنند.

معاون استاندار تهران افزود: زمانی مردم به سوی مشارکت پذیری روی می آورند که شرایط همه جانبه و بسترهای لازم از سوی شهرداری و مسئولان انجام شده باشد؛ برای ساختن یک شهر باید برنامه های چندجانبه برای شکل گیری و ساختن مدیریت شهری ایجاد شود.

وی  با اشاره به صحبت های رئیس شورای اسلامی شهر در خصوص چند برابر شدن بودجه شهرداری توسط شهردار اسبق، گفت: شهردار جدید باید احساس تکلیف بیشتری داشته باشد، زیرا اهدای این مسئولیت با این همه فعالیت مسئولیت بیشتری را بوجود می آورد.

وی در ادامه به پرداخت های دولت از طریق ارزش افزوده، بیان کرد: استفاده از  ارزش افزوده، فرصت طلایی برای ساختن و ایجاد ظرفیتها و مدیریت صحیح با مصرف منابع است.

تقی زاده افزود: پاکدشت به واسطه موقعیت جغرافیایی خود، یکی از پیشانی های پایتخت است، به واسطه پاکدشت استان قضاوت می شود و این نشان دهنده کار افزون تر از گذشته است.
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 16 شهريور 1399
  • ساعت 08
  • توسط شهرداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 165