Aa
جمعه 28 شهريور 1399
En Fa
تاریخ : سه شنبه 11 شهريور 1399
کد 114814

به مناسبت هفته دولت؛ دیدار فرماندار با معاون سیاسی اجتماعی استانداری

فرماندار شهرستان رباط کریم به مناسبت هفته دولت با معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران در محل فرمانداری دیدار و به گفتگو پرداختند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم، نظام ملکشاهی در این دیدار که با حضور شکرالله حسن بیگی؛ معاونت سیاسی اجتماعی استانداری، حسن ترابی امام جمعه شهرستان رباط کریم و معاونین فرمانداری برگزار گردید به مناسبت هفته دولت، ضمن تسلیت ماه حزن و اندوه شهادت سرور و سالار شهیدان و یاران گرانقدرش، ادای احترام به ساحت شهدای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران  به ویژه شهیدان هفته دولت شهیدان رجایی و باهنر، بیان کرد: هفته دولت فرصت مناسبی برای تجدید پیمان مدیران با آرمان‌های امام راحل (ره) و شهیدان دولت، رجایی و باهنر است.
نماینده عالی دولت  در ادامه  افزود: اگر مدیران و مسئولان تلاش کنند که راه بزرگ مردانی همچون شهید رجایی و باهنر را ادامه دهند، مانند آن بزرگان در قلب مردم جای می‌گیرند. ملکشاهی همچنین برگزاری مراسم گرامیداشت شهیدان رجایی و باهنر را در کنار افتتاح پروژه های هفته دولت خواستار شد و گفت: ما باید به عنوان یک خدمتگذار مردم حق شهیدان رجایی و باهنر را به اندازه سهم خود ایفا کنیم.
حسن بیگی نیز در این دیدار عنوان کرد: هفته دولت، هفته اقتدار و پیروزی دولتی است که حمایت و پشتیبانی میلیونها تن از ملت خود را همراه دارد. هفته دولت، هفته سپاس و قدردانی از دولتی است که هدفش اجرای حدود الهی و احکام آسمانی اسلام و ایجاد جامعه ای سرشار از عدالت، نظم و امنیت است
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 11 شهريور 1399
  • ساعت 13
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم
  • تعداد بازدید 197
  • واحد ارجاع دهنده وب سایت فرمانداری رباط کریم