Aa
شنبه 8 آذر 1399
En Fa
تاریخ : چهارشنبه 29 مرداد 1399
کد 113820

بازدید شهردار فرون آباد، رئیس و عضو هیئت رئیسه شورای شهر از ساختمان شماره 2 آتش نشانی

شهردار فرون آباد با همراهی رئیس و عضو هیئت رئیسه شورای شهر در راستای بررسی آخرین وضعیت پروژه ساختمان شماره 2 آتش نشانی ( ساختمان سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی ) از پروژه فوق بازدید نمود.
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فرون آباد کوروش میرزایی شهردار فرون آباد در این بازدید با بیان اینکه این ساختمان در زمینی به مساحت 700مترمربع و با زیربنای386 مترمربع شامل ساختمان اداری و تعداد دو آشیانه در حال اتمام کار می باشد، تاکید کرد: با بهره‌برداري از این ساختمان، ميزان سرانه خدمات شهري ارتقاي قابل توجهي خواهد يافت و باعث تسریع در ارائه خدمات ایمنی و پیشگیری به شهروندان خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه ساختمان آتش نشانی در مراحل اتمام کار می باشد، هدف اصلي مجموعه مدیریت شهری در بهره برداری از این پروژه را كاهش زمان رسيدن به حادثه و امدادرساني مطلوب‌تر به شهروندان دانست و افزود: اميدواريم همشهريان عزيز نيز در اين مهم آتش‌نشانان را ياري كنند.
وی در ادامه با بیان اینکه با افزایش مشارکت شهروندان در اجرای پروژه ها باعث نشاط، امید و تسریع در امور شهری خواهیم شد، خاطرنشان کرد: با همدلی و همیاری شهرداری و شهروندان زمینه تسریع در امر خدمت رسانی در زمینه های مختلف به ویژه فعالیت های عمرانی فراهم می شود.
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 29 مرداد 1399
  • ساعت 13
  • توسط شهرداری فرون آباد - استان تهران
  • تعداد بازدید 54