Aa
شنبه 1 آبان 1400
En Fa
تاریخ : يکشنبه 26 مرداد 1399
کد 113452

پیام استاندار تهران به مناسبت سالروز ورود آزادگان؛ نسل جوان با دنباله روی از سیره آزادگان، کشور را در برابر دشمنان بیمه کنند

استاندار تهران 26 مردادماه سالروز ورود آزادگان به کشور را تبریک گفت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، انوشیروان محسنی بندپی به مناسبت 26 مردادماه سالروز ورود آزادگان به کشور پیام تبریکی صادر کرد، متن پیام به این شرح است:
 
آزادگان آبروز ملت را حفظ کردند. "مقام معظم رهبری"
 
چه زیبا نام آزاده را یدک می کشند، بزرگ مردان و بزرگ زنانی که در راه دفاع از میهن، ثانیه های انتظار را به امید پیروزی پشت سر گذاشته تا اکنون صلابت، اقتدار و موفقیت کشور از صبوری و اراده آنان رنگ بگیرد.
 
26 مرداد 1369 برگی دیگر از تقویم انقلاب رقم خورد و یوم الله دیگری متولد شد، ثانیه های انتظار به کندی می گذشت و تمام شهر با غرور و افتخار استقبال از پرنده های مهاجری را نوید می داد که در سال های سخت هجران از وطن، بال و پر خود را زیر شکنجه های کفر شکسته بودند، هر چند جسم آنان دربند بود ولی هیچگاه روح و اندیشه بلندشان تسخیر نشد و قلبشان به یاد دین، ایمان و آسمان وطن می‌تپید.

آزادگان، وارثان شهیدان اند و ماندند تا نامشان را گرامی و راهشان را ادامه دهند، آزادگان با حضور خود در جامعه، به دنبال حماسه آفرینی در صحنه های سازندگی کشور هستند تا هم دوش هم سنگران دیروزشان، روح بزرگی و صلابت را در جامعه بدمند.
 
اینک رسالت ما به ویژه نسل جوان این است که با دنباله روی از سیره این سرافزاران، کشور خود را در برابر دشمنان به کمین نشسته بیمه کنیم. این یادگاران دفاع مقدس با گام های مطمئن و دل های سرشار از عشق و ایمان به خدا و وطن برای رسیدن به قله های فتح و ظفر ایستاده‌اند، پس ما نیز باید صبوری‌شان را ارج نهیم و پای غفلت بر آن نگذاریم.
 
اینجانب ضمن گرامیداشت سالروز ورود آزادگان به کشور، این مناسبت فرخنده را به محضر مقام معظم رهبری، آحاد مردم، خانواده معظم شهدا و همه جانبازان و آزادگان تبریک می گویم و امیدوارم در سایه الطاف الهی و برکت خون شهدا روز به روز شاهد توسعه و اعتلای ایران اسلامی باشیم.
 
انوشیروان محسنی بندپی
استاندار تهران
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 26 مرداد 1399
  • ساعت 08
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 3411