Aa
جمعه 15 اسفند 1399
En Fa
تاریخ : يکشنبه 15 تير 1399
کد 110442

بازدید فرماندار و سرپرست شهرداری پاکدشت از مدرسه نوساز شهرک ادارات

بازدید میدانی فرماندار به همراه رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان و سرپرست شهرداری پاکدشت برگزار شد.
 
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر پاکدشت؛ صبح روز شنبه، هادی تمهیدی فرماندار شهرستان به همراه رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان و شصتی سرپرست شهرداری پاکدشت از مدرسه نوساز در حال تجهیز فرهنگیان امام رضا(ع) واقع در شهرک ادارات بازدید نمود.
 
فرماندار پاکدشت ضمن قدردانی از اقدام خداپسندانه فرهنگیان خیر مدرسه ساز به منظور مشارکت در این اقدام شایسته، دستورات لازم را جهت تجهیز کامل این مرکز و همکاری ادارات و دستگاه های اجرایی جهت افتتاح و بهره برداری در سال تحصیلی جدید صادر نمود.
 
در حاشیه این بازدید، شصتی پرست شهرداری پاکشت نیز ضمن ابراز قدردانی از این اقدام خیرین بلندهمت که در ساختن آینده کشور در سایه تعلیم و تربیت دانش آموزان نقش موثری را ایفا می کنند، اظهار داشت: کسانی که در آموزش سرمایه گذاری می کنند و مدرسه می سازند در یک خدمت ابدی وارد می شوند.
 
بر پایه این گزارش، مدرسه فرهنگیان امام رضا(ع) با هزینه ای افزون بر70میلیارد ریال با حمایت مالی۴میلیارد ریالی خیرین مدرسه ساز و اعتبار دولتی۶۶ میلیارد ریالی، در مساحتی بالغ بر ۳۰۳۰  مترمربع شامل ۱۴ باب کلاس، ۵ باب اتاق اداری،۲ باب سالن و آزمایشگاه و سالن کتابخانه با همکاری خیرین مدرسه ساز(750فرهنگی پاکدشتی) و مشارکت اداره کل نوسازی آموزش و پرورش استان تهران طی ۱۳ ماه ساخته و آماده افتتاح و استفاده برای سال تحصیلی جدید می باشد.
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 15 تير 1399
  • ساعت 10
  • توسط شهرداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 47