Aa
پنجشنبه 26 تير 1399
En Fa
تاریخ : سه شنبه 10 تير 1399
کد 110037

« علینقی حیدریان » سرپرست جدید اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران شد

در حکمی از سوی دکتر مسعود منصور معاون وزیر جهادکشاورزی و رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور، « علینقی حیدریان » به عنوان سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران منصوب شد...
در حکمی از سوی دکتر مسعود منصور معاون وزیر جهادکشاورزی و رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور، « علینقی حیدریان » به عنوان سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران منصوب شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران حیدریان پیش از این مدیریت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان را عهده دار بوده است.
بر اساس این گزارش در مراسم تکریم و معارفه مدیران کل پیشین و جدید منابع طبیعی استان تهران از خدمات و تلاش های بی وقفه احمد طاهری در طول تصدی مدیریت این اداره کل تقدیر و تشکر به عمل آمد و علینقی حیدریان به عنوان سرپرست جدید این اداره کل معرفی شد.
گفتنی است در این مراسم علاوه بر حضور رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور و مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه و تنی چند از مدیران این سازمان، اعضای شورای هماهنگی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران و تعدادی از مدیران و مسئولان دستگاه ها و نهادهای مختلف شرکت داشتند.

  • نوشته شده
  • در سه شنبه 10 تير 1399
  • ساعت 10
  • توسط اداره کل منابع طبیعی و آبخیرداری استان تهران
  • تعداد بازدید 119