Aa
پنجشنبه 26 تير 1399
En Fa
تاریخ : سه شنبه 10 تير 1399
کد 110029

شهردار قرچک:فاز سوم کمربندی جنوبی تا اواخر شهریور به بهره برداری خواهد رسید

شهردار قرچک گفت: فاز سوم کمربندی جنوبی تا اواخر شهریور به بهره برداری خواهد رسید.
به گزارش روابط عمومی شهرداری قرچک، محسن خرمی شریف در جلسه شورای شهر قرچک که با حضور حسین نوش آبادی نماینده مردم قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس برگزار شد در خصوص اقدامات و عملکرد مدیریت شهری پرداخت و گفت: شهرداری برنامه ها و پروژه های بسیار خوبی در دست ساخت و اجرا دارد، گاهی بن بست هایی برای شهرداری به وجود می آید که با نظر مساعد شهرستان می بایست اقدامات لازم انجام شود.

وی به تعدادی از پروژه های شهر قرچک اشاره کرد و افزود: فتز سوم کمربندی جنوبی تا اواخر شهریور افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید، این پروژه باعث شده که  ترافیک در سطح شهر تاحدودی کاهش یابد و حتی شهروندان مناطق دیگر نیز از این کمربندی استفاده کنند.

شهردار قرچک اظهار کرد: سراهای محله  نیز در چندین فاز و در مکان های مختلف شهر افتتاح و به بهره برداری رسیده شده است که با وجود مهم بودن بحث فرهنگ، امورات فرهنگی و هنری انجام میشود. اقدامات عمرانی دیگری که در سطح شهر صورت گرفته نظیر آسفالت و لکه گیری، ترمیم جداول شهری و ساخت کف پوش از جمله اقدامات شهرداری بوده است .

خرمی شریف در پایان به پیشنهاداتی که شهرداری برای پروژه های شهری که باعث رفع مشکلات برای مردم میشود پرداخت و به بررسی مشکلات راه های شهری اشاره کرد و مشکلات بر سر راه این پروژه را با نماینده مردم شهرستانهای قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس و دیگر اعضای شورای شهر مطرح کرد.

گفتنی است، جلسه شورای شهر قرچک با حضور حسین نوش آبادی نماینده مردم قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس، محسن خرمی شریف شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر قرچک برگزار شد.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 10 تير 1399
  • ساعت 08
  • توسط شهرداری قرچک
  • تعداد بازدید 46