Aa
پنجشنبه 26 تير 1399
En Fa
تاریخ : دوشنبه 2 تير 1399
کد 109488

زنگیشه: رسیدگی به مشکلات 50 شهروند استان تهران در قالب سامد؛ به سبب شرایط کرونا ملاقات حضوری برگزار نشد

مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری تهران با اشاره به رسیدگی به مشکلات 50 شهروند استان تهران در قالب سامانه سامد گفت: به سبب شرایط کرونا ملاقات حضوری برگزار نشد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، جمال زنگیشه امروز دوشنبه 2 تیرماه در حاشیه پاسخگویی به شهروندان استان تهران در قالب سامانه ارتباطات مردمي رياست جمهوري (سامد) اظهار داشت: با توجه به شرایط کرونا و برای حفظ سلامت شهروندان امروز تنها ارتباط تلفنی شهروندان فراهم شد و ملاقات حضوری صورت نگرفت.
 
وی ادامه داد: در جلسه امروز به 50 تماس شهروندان از نقاط مختلف استان تهران پاسخ و دغدغه‌ها و مطالبات آنان مورد بررسی قرار گرفت تا روند پاسخ به مطالبات تسریع شود.
 
مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری تهران سپس عنوان کرد: در قالب این تماس‌ها شهروندان ضمن تقدیر از شهرداری‌ها به سبب اقدامات مختلف جهت مقابله با شیوع کرونا، به بیان مشکلات خود در حوزه ساخت ساخت و سازها، پروانه‌های ساختمانی و غیره پرداختند.
 
زنگیشه در پایان با اشاره به رسیدگی به این مطالبات تاکید کرد: موضوعات و مطالبات مطرح شده از سوی شهروندان به سرعت بررسی و نتایج اعلام می شود چراکه سامد پل ارتباطی برای تسریع فرآیند خدمت رسانی به شهروندان محسوب می شود.
 
انتهای پیام/
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 2 تير 1399
  • ساعت 20
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 182