Aa
پنجشنبه 26 تير 1399
En Fa
تاریخ : يکشنبه 25 خرداد 1399
کد 108902

پرندوار: برند بودن روستاهای استان تهران در توسعه پایدار؛ تهیه سند توسعه مهارت آموزی روستایی پیگیری شود

مدیرکل دفتر روستایی و امور شوراهای استانداری تهران با اشاره به برند بودن روستاهای استان تهران در توسعه پایدار بر تنظیم تهیه سند توسعه مهارت آموزی روستایی تاکید کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، معصومه پرندوار در جلسه شورای مهارت که با حضور انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران، علی اوسط هاشمی رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور، معاون اقتصادی استاندار و سایر مسئولان برگزار شد اظهار داشت: نگاه دولت در راستای برون رفت از مشکلات کشور در حوزه روستایی پیگیری می شود و در جلسات مختلف بر توسعه پایدار در حوزه روستایی تاکید می شود.

وی ادامه داد: یکی از ارکان توسعه پایدار در روستاها اقتصاد روستا و مهم ترین رکن اقتصاد، اشتغال می باشد که توسعه اشتغال نیز در گرو مهارت آموزی می باشد.

مدیرکل دفتر روستایی و امور شوراهای استانداری تهران تصریح کرد: توسعه روستایی در استان تهران به یک برند تبدیل شده که این امر فرصت مناسبی است تا از ظرفیت شورای مهارت برای ارتقا مهارت آموزی با محوریت اشتغال در روستاهای استان استفاده شود.

پرندوار سپس عنوان کرد: پیشنهاد می شود که سند توسعه مهارت آموزی روستایی به صورت منفک از حوزه شهری و بر اساس سند مهارت آموزی استان تنظیم شود.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 25 خرداد 1399
  • ساعت 09
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 222