Aa
دوشنبه 16 تير 1399
En Fa
تاریخ : سه شنبه 13 خرداد 1399
کد 108288

15 هکتاراز اراضی ملی شهرستان های شهریار و رباط کریم از ید متصرفان خارج شد

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان های شهریار، رباط کریم، اسلامشهر، قدس و بهارستان از رفع تصرف 15 هکتار اراضی ملی واقع در شهرستان های شهریار و رباط کریم خبرداد...
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران حسن مسعودی با اعلام این خبر افزود:  با هدف حفظ و صیانت از انفال و عرصه های منابع طبیعی و با اخذ دستور از مقام قضائی و در راستای اجرای تبصره ذیل ماده 55 قانون حفاظت از جنگل ها و مراتع، 10 هکتار از اراضی تصرف شده واقع در پلاک ازبک اعتمادیه شهرستان شهریار و 5 هکتار نیز در پلاک ده حسن شهرستان رباط کریم از ید متصرفان خارج و به دولت بازگردانده شد.
وی ادامه داد: این اراضی با حضور عوامل یگان حفاظت منابع طبیعی و همکاری نیروی انتظامی رفع تصرف و تمامی دیوارکشی ها و مستحدثات ایجاد شده بر روی این اراضی مورد تخریب قرار گرفت.
این مقام مسئول تأکید کرد: حفاظت از عرصه های ملی جزو وظایف اصلی مجموعه منابع طبیعی است و در این خصوص با متعرضان و متصرفان به عرصه های منابع طبیعی بدون هیچ اغماضی برخورد قانونی صورت می گیرد.
مسعودی از عموم مردم درخواست کرد: در صورت مشاهده هرگونه تخریب و تصرف به اراضی منابع طبیعی مراتب را فوراً از طریق شماره تلفن 1504 به یگان حفاظت منابع طبیعی اطلاع دهند.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 13 خرداد 1399
  • ساعت 13
  • توسط اداره کل منابع طبیعی و آبخیرداری استان تهران
  • تعداد بازدید 104