Aa
دوشنبه 16 تير 1399
En Fa
تاریخ : سه شنبه 13 خرداد 1399
کد 108280

سفر معاون استاندار تهران به پاکدشت

برنامه بازدید معاون امور اقتصادی استانداری تهران و فرماندار پاکدشت از روند اجرای پروژه انتقال آب سد ماملو به شهرک صنعتی عباس آباد و نیروگاه شهدای پاکدشت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پاکدشت برنامه بازدید حشمت اله  عسگری ،معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران و هادی تمهیدی فرماندار شهرستان پاکدشت با همراهی پرنیان مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان تهران،علیمحمدی معاون برنامه ریزی فرمانداری، مدیران و نمایندگان ادارات کل آب منطقه ای استان تهران ،اعضای هئیت مدیره و مدیر عامل شهرک صنعتی عباس آباد  و دیگر مسئولان از روند اجرای پروژه انتقال آب سد ماملو به شهرک صنعتی عباس آباد و نیروگاه شهدای پاکدشت برگزار شد.

بر پایه این گزارش حشمت الله عسگری معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران در حاشیه این برنامه ضمن قدردانی از پیگیری مستمر فرماندار شهرستان پاکدشت در راستای به ثمر نشستن این پروژه مهم و رفع مشکلات تولیدکنندگان و صاحبان صنایع گفت :با تامین اعتبار مورد نیاز پروژه از سوی شرکت شهرکهای صنعتی استان در قبال تخصیص قدرالسهم شرکا به این شهرک پروژه انتقال آب سد ماملو با سرعت بیشتری تکمیل ودر تیرماه سالجاری به بهره برداری خواهد رسید

پروژه انتقال آب سد ماملو از جمله پروژه های حیاتی  صنایع مستقر درشرق استان است که عملیات اجرایی آن از سال گذشته آعازشد. وی با انتقاد از تاخیر در اجرای پروژه خاطر نشان کرد تعطیلی پروژه به دلیل عدم مشارکت یکی از شرکا توجیه  ندارد.

شرکت آب منطقه ای تهران باید ظرف یک هفته  با تخصیص قدرالسهم آب سایر شرکا که در تامین اعتبار پروژه همکاری ندارند به شرکت شهرکهای صنعتی روند اجرای پروژه را تسریع نماید.
این پروژه با اعتباری بالغ بر ۵۴۰ میلیارد ریال و با ۵۴ درصد پیشرفت فیزیکی به طول حدود ۲۴ کیلومتر در حال اجراست که با تامین اعتبار لازم شاهد افتتاح پروزه در آینده نزدیک خواهیم بود.

  • نوشته شده
  • در سه شنبه 13 خرداد 1399
  • ساعت 12
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 71
  • واحد ارجاع دهنده وب سایت فرمانداری پاکدشت