Aa
جمعه 13 تير 1399
En Fa
تاریخ : دوشنبه 12 خرداد 1399
کد 108271

دیدار صمیمی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قدس با اسدزاده کارگردان و تهیه کننده، حاتمی بازیگر و مدرس دانشگاه

حسین کشاورزیان با اسدزاده کارگردان و تهیه کننده و حاتمی بازیگر و مدرس دانشگاه 12 خرداد ماه دیدار و پیرامون مسائل فرهنگی هنری گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس، حسین کشاورزیان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: شهرقدس دارای پتانسل و استعدادهای فراوانی در عرصه نمایش و تئاتر خیابانی و ساخت فیلم مستد است که متاسفانه نبود حتی یک سالن سینما باعث یاس و دلسردی اهالی فرهنگ و هنر شده که همین عامل و کمبود امکانات زیربنایی باعث مهاجرت نخبه ها و استعدادهای شهرستان به شهرهای بزرگتر خصوصا تهران شده است.

وی در ادامه افزود: جا دارد مسئولین و اعضای شورای شهر اهتمام و توجه ویژه ای به این نکته داشته باشند و هرچه زودتر شاهد احداث سالن سینما در شهرستان باشیم.

اسد زاده کارگردان و تهیه کننده ممتاز صنعت سینما که خود متولد و بزرگ شده شهرستان قدس بوده وجود چندین سالن نمایش مخصوصا سالن فرهنگ و هنر باغ ملی را از امتیازات فیزیکی شهرستان برشمرد که با توجه به این پتانسیل شهرستان قدس می تواند میزبان جشنواره فیلم فجر و محل تشکیل و برگزاری کلاس های آموزشی باشد.
 
حاتمی بازیگر و مدرس دانشگاه ضمن برشمردن نقاط قوت و وجود استعدادهای هنری در حوزه سینما و نمایش در شهرستان قدس بر تشکیل کلاس های آموزشی در رشته های مختلف سینمایی تاکید و قول هرگونه همکاری را در این زمینه داد.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 12 خرداد 1399
  • ساعت 18
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قدس
  • تعداد بازدید 52
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری قدس