Aa
دوشنبه 16 تير 1399
En Fa
تاریخ : دوشنبه 12 خرداد 1399
کد 108234

معاون استاندار تهران؛

ساماندهی واحدهای تولید پوشاک راهبرد اصلی استانداری تهران است

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران گفت: احداث شهرک صنعتی تخصصی پوشاک و ساماندهای واحدهای صنفی و تولیدی این صنعت از راهبردهای اصلی استانداری تهران است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، حشمت الله عسگری معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران در بازدید از محل احداث شهرک پوشاک در حسن آباد فشافویه اظهار داشت: صنعت پوشاک ظرفیت بالای در حوزه اشتغال، کارآفرینی و جلوگیری از خروج ارز دارد که با احداث شهرک صنعتی تخصصی پوشاک گام بلندی در این حوزه برخواهیم داشت.

وی با بیان اینکه جانمایی شهرک صنعتی تخصصی پوشاک در زمینی به مساحت ۲۰۶ هکتار در بخش حسن آباد فشافویه انجام شده است، عنوان کرد: ۶۰ درصد مساحت کل این شهرک برای احداث واحدهای تولیدی صنعت پوشاک و مابقی نیز برای سایر زیرساخت های لازم در نظر گرفته شده است.

عسگری ادامه داد: مساحت شهرک پوشاک در صورت استقبال کارآفرینان صنعت پوشاک کشور قابل افزایش نیز می باشد، همچنین این ظرفیت اشتغال مستقیم این شهرک سه هزار نفر پیش بینی شده است.

این مسئول به اخذ مجوزهای مربوطه احداث شهرک صنعتی پوشاک از سایر دستگاه های اجرای و نظارتی اشاره کرد و یادآور شد: تمامی ملاحظلات زیست محیطی و مباحث فنی در بحث احداث این شهرک توسط کارشناسان شرکت شهرک های صنعتی استان تهران انجام شده است تا در آینده کارآفرینان حوزه پوشاک بدون هیچگونه دغدغه ای به تولید با کیفیت بپردازند.

عسگری ابراز کرد: صنعت پوشاک ظرفیت خوبی در حوزه جلوگیری از خروج ارز، اشتغال و حتی صادرات دارد که راه اندازی شهرک صنعتی پوشاک می تواند گام موثری در این حوزه باشد.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 12 خرداد 1399
  • ساعت 15
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ری
  • تعداد بازدید 190
  • واحد ارجاع دهنده وب سایت فرمانداری ری