Aa
دوشنبه 16 تير 1399
En Fa
تاریخ : دوشنبه 12 خرداد 1399
کد 108204

پیشنهادات روابط عمومی استانداری تهران جهت ارتقاء حوزه اطلاع رسانی؛ شیوه نامه خبری واحد زمینه بهبود اخبار ارسالی را فراهم می کند

روابط عمومی استانداری تهران به منظور ارتقاء حوزه اطلاع رسانی با اشاره به ارائه شیوه نامه خبری واحد بر لزوم توجه به حوزه خبر و اطلاع رسانی تاکید کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ جلسه ویدئو کنفرانس روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت کشور با حضور مدیران و کارشناسان روابط عمومی و حوزه خبر استانداری های کشور برگزار شد.

در این جلسه محمدرضا نادری با اشاره به اهمیت حوزه خبر با اشاره به ضرورت های حوزه اطلاع رسانی به توضیح نکات مربوط به حوزه خبر پرداخت و در ادامه روابط عمومی استانداری های کشور نقطه نظرات و سوالات خود را مطرح کردند.

بر این اساس روابط عمومی استانداری تهران نیز با اشاره به اقدام ابتکاری استان تهران جهت ارائه شیوه نامه خبری برای ارتقاء کمی و کیفی اخبار ارسالی از سوی فرمانداری و شهرداری ها پیشنهاد ارائه چنین شیوه نامه ای در سطح وزارت کشور مطرح شد.

همچنین با توجه به شرایط خاص استان تهران تقاضا شده تا اخبار معاونت‌های این استان نیز در سایت وزارت کشور درج شود که نادری با استقبال از این پیشنهادات بر پیگیری پیشنهادات ارائه شده از سوی روابط عمومی استانداری تهران تاکید کرد.

انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 12 خرداد 1399
  • ساعت 12
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 227